تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

نسخه‌ی کامل: سومین سالروز تأسیس فروم‌لرن
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان و اعضای عزیز فروم‌لرن

بدینوسیله با افتخار سومین سالروز تأسیس "تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن" را خدمت شما بزرگواران و سروران گرامی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.

فروم‌لرن در تاریخ شنبه 1391/12/05 تأسیس گردید و بدون شک آنچه که اکنون بدست آمده، حاصل زحمات و تلاش‌های اعضای سایت و سرمایه‌های عزیزمان می‌باشد که همواره یار و یاورمان بوده و حمایت بی‌نظیر خویش را از ما دریغ نداشتند و اینگونه است كه اکنون دستان پر مهرتان را گرمتر از قبل می‌فشاریم و امیدواریم که بتوانیم با کمک یگدیگر به سمت هدف اصلی‌مان یعنی پیشرفت حرفه حسابداری گام برداریم.

اگر چه كاری كه برای رضای خداوند متعال باشد، هیچ چیز جز رضای او پاداش تن و فكر خسته بندگان مخلص او نیست؛ لیكن به مصداق سخن شریف "مَنْ لَمْ یَشْکُرِ الْمُنْعِمَ مِنَ الْمَخْلُوقِینَ لَمْ یَشْکُرِ اللَّهَ عَزَّ وَ جَل" لازم می‌دانم که از کلیه اساتید، دوستان و اعضای عزیزی که در این راه قدم برداشتند کمال تشکر و قدردانی خود را اعلام نمایم.

امیدوارم كه بتوانیم در كنار همدیگر، سال‌های سال این روز زیبا را جشن گرفته و با خدمت به شما دوستان محترم؛ از حضورتان تقدیر نمائیم.شما عزیزان می‌توانید برای ابراز لطف و صمیمیت خود از تاپیک زیر استفاده نموده و با نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود ما را جهت پیشبرد اهدافمان یاری رسانید:

سالروز تولد سایت

با احترام...