تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

نسخه‌ی کامل: شناسایی درامد و هزینه
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
صفحات: 1 2
سلام محصولی رو ما توافق کردیم مثلا فیلم اموزشی که در اختیار یک شخص در قبال گرفتن مبلغ 3 میلیون میدیم و شرط میکنیم در صورتی که بتونه خلاصه فیلم رو برای ما درست کنه و ارسال کنه بهش پول 3ملیون رو پس میدیم.
شرکت خدماتی هستیم
ثبت هاش جی میشه؟
سلام دوست عزیز

متوجه سوال شما نشدم، لطفاً واضح‌تر توضیح بدهید. اگر برداشت من صحیح باشد و شما پرداخت هزینه را منوط به تهیه فایل مربوط قرار داده اید، در زمان تحویل کار نیازی به ثبت حسابداری نبوده و زمانی که کار به شما تحویل داده شد می‌توانید هزینه ساخت فیلم را ثبت نمایید.

با احترام...
سلام مجدد
مایک شرکت خدماتی هستیم
به تعدادی از مشتریان گفتیم ما یک فیلم اموزشی به شما میدیم به مبلغ 3ملیون تومان اگه بعد از خرید مطالبی که تویه اون فیلم هست رو دیدین و برای ما فرستادین ما پولتون رو بهتون بر میگردونیم 
ثبت های بالا چی میشه؟
سلام وقت بخیر
چیزی که من از متن شما متوجه شدم ممکنه افرادی فیلم آموزشی خریداری کنند اما موفق به تهیه فیلم خلاصه نشوند . اگر این فرضیه صحیح باشد به نظر بنده بهتره زمان فروش فیلم ثبت فروش کالا و زمان تحویل خلاصه فیلم ثبت خرید کالا را داشته باشید، چون ممکنه 10فایل فیلم فروش برود اما 3 فایل فیلم برگشت داشته باشید.

وجه نقد 30000000
فروش30000000

------
خرید 30000000
وجه نقد 30000000
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۰۳:۳۹ ب.ظ)barkat نوشته: [ -> ]چیزی که من از متن شما متوجه شدم ممکنه افرادی فیلم آموزشی خریداری کنند اما موفق به تهیه فیلم خلاصه نشوند . اگر این فرضیه صحیح باشد به نظر بنده بهتره زمان فروش فیلم ثبت فروش کالا و زمان تحویل خلاصه فیلم ثبت خرید کالا را داشته باشید، چون ممکنه 10فایل فیلم فروش برود اما 3 فایل فیلم برگشت داشته باشید.

جنبه فروشی نداره جنبه گرو گرفتن داره این 3تومن رو ما گرو گرفتیم تا فیلم رو خلاصه شو بدن اگه ندن ما هم پولشون رو بهشون بر نمیگردونیم
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۰۳:۳۹ ب.ظ)barkat نوشته: [ -> ]وجه نقد 30000000
   فروش30000000

------
خرید 30000000
   وجه نقد 30000000

ببخشید ثبت نهایی اش همین اخریه که گفتین؟
سلام
اگر فرض بر خرید و فروش باشد بله
ثبت خرید و ثبت فروش داریم
(۱۰ خرداد ۱۳۹۹، ۰۳:۳۹ ب.ظ)barkat نوشته: [ -> ]سلام
اگر فرض بر خرید و فروش باشد بله
ثبت خرید و ثبت فروش داریم


ما شرکت اموزشی مشاوره هستیم.
دوره ها یا محصولاتمون رو در سایت میزاریم برای فروش
بعد از خرید مشتری ها از سایت پول ها میره به حساب مجازی
ما بعد از یک ماه انتقال میدیم به حساب اصلی بانکی
ثبت هاش چ طور میشه؟
ممنوونم
(۰۱ خرداد ۱۳۹۹، ۰۴:۲۷ ب.ظ)Hekmat نوشته: [ -> ]جنبه فروشی نداره جنبه گرو گرفتن داره این 3تومن رو ما گرو گرفتیم تا فیلم رو خلاصه شو بدن اگه ندن ما هم پولشون رو بهشون بر نمیگردونیم

سلام دوست عزیز

ضمن تشکر از سرکار خانم برکت گرامی و با کسب اجازه از ایشان، چنانچه از فیلم‌های خلاصه شده عودت شده استفاده خاصی نمی‌کنید، می‌بایست در زمان ارسال فیلم، از حساب فروش استفاده نموده و در زمان برگشت خلاصه تهیه شده، حساب برگشت از فروش را در دفاتر ثبت کنید. ولیکن اگر از خلاصه فیلم‌ها جهت فروش مجدد استفاده می‌گردد، ثبت‌های سرکار خانم برکت صحیح می‌باشد.

با احترام...
(۱۲ خرداد ۱۳۹۹، ۰۹:۵۹ ب.ظ)Masoud_MI نوشته: [ -> ]ضمن تشکر از سرکار خانم برکت گرامی و با کسب اجازه از ایشان، چنانچه از فیلم‌های خلاصه شده عودت شده استفاده خاصی نمی‌کنید، می‌بایست در زمان ارسال فیلم، از حساب فروش استفاده نموده و در زمان برگشت خلاصه تهیه شده، حساب برگشت از فروش را در دفاتر ثبت کنید. ولیکن اگر از خلاصه فیلم‌ها جهت فروش مجدد استفاده می‌گردد، ثبت‌های سرکار خانم برکت صحیح می‌باشد.

ممنونم ولی ما فروش هارو درامد تجاری ثبت میکنیم، فروش ثبت نمیکنیم 
الان اگه برگشت از فروش بزنیم مشکلی نیست؟
صفحات: 1 2