تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن
متفرقه: آموزش - نسخه قابل چاپ

+- تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن (http://forumlearn.ir)
+-- انجمن: بخش عمومی (http://forumlearn.ir/forumdisplay.php?fid=3)
+--- انجمن: نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما (http://forumlearn.ir/forumdisplay.php?fid=6)
+--- موضوع: متفرقه: آموزش (/showthread.php?tid=2569)

صفحات 1 2

آموزش - mohammadkhezli - ۳۱ تير ۱۳۹۴

با سلام و خسته نباشید
اگر مدیریت سایت صلاح بدونن یک بخشی بابت آموزش ایجاد بشه

با تشکر

RE: آموزش - Masoud_MI - ۳۱ تير ۱۳۹۴

با سلام

ببخشید اگر امكان داره بیشتر درباره آموزش مدنظرتون توضیح بدهید، آموزش در چه زمینه ای؟

با احترام...

RE: آموزش - asena - ۰۱ شهریور ۱۳۹۴

سلام وخداقوت
اگه منظورتون اموزش مجازی وقدم به قدم حسابداری برای مبتدیان هست که متاسفانه به دلیل همکاری نکردن دوستان بازهم به اتمام نمیرسهSad
امثال این اموزش ها باهمکاری ومشارکت همه دوستان واساتید وکاربران یا لاقل اکثرکاربران امکان پذیره که متاسفانه به خاطرحجم زیادکاری ونداشتن وقت کافی دوستان غیرممکن شده وبعدازچندتاپست تایپیک ناقص میمونه وبسته میشه
Sad(
شادباشین وسلامت

RE: آموزش - hoda - ۰۲ شهریور ۱۳۹۴

(۰۱ شهریور ۱۳۹۴، ۰۵:۱۶ ب.ظ)asena نوشته: سلام وخداقوت
اگه منظورتون اموزش مجازی وقدم به قدم حسابداری برای مبتدیان هست که متاسفانه به دلیل همکاری نکردن دوستان بازهم به اتمام نمیرسهSad
امثال این اموزش ها باهمکاری ومشارکت همه دوستان واساتید وکاربران یا لاقل اکثرکاربران امکان پذیره که متاسفانه به خاطرحجم زیادکاری ونداشتن وقت کافی دوستان غیرممکن شده وبعدازچندتاپست تایپیک ناقص میمونه وبسته میشه
Sad(
شادباشین وسلامت

سلام و صبح بخیر
ولی اگه بشه عالی میشه Rolleyes

RE: آموزش - Masoud_MI - ۰۲ شهریور ۱۳۹۴

با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان

ابتدا باید دید نظر جناب آقای خضلی درباره آموزش چه چیزی بوده است، بعد می‌توان راجع به مثمر ثمر بودن یا عدم كارایی آن صحبت كرد.

این موردی كه سركار خانم آسنا به آن اشاره فرمودند نیز بنا به تجربه جنابعالی تنها درصورتی می‌تواند مفید باشد كه اشخاص برای این دوره‌ها یا هزینه ای پرداخت كنند و یا اینكه تعهد همكاری بدهند تا برای استفاده از دوره‌های مربوط به نحو احسن؛ نهایت دقت و تلاش را داشته باشند. چراكه اگر بحثی بصورت یك طرفه از جانب دوستان و اساتید عزیز مطرح شود ولیكن مشاركت اعضاء را به دنبال نداشته باشد؛ بدون شك سرانجامی نخواهد داشت.

با احترام...

RE: آموزش - hoda - ۰۲ شهریور ۱۳۹۴

(۰۲ شهریور ۱۳۹۴، ۰۸:۴۶ ق.ظ)Masoud_MI نوشته:
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان

ابتدا باید دید نظر جناب آقای خضلی درباره آموزش چه چیزی بوده است، بعد می‌توان راجع به مثمر ثمر بودن یا عدم كارایی آن صحبت كرد.

این موردی كه سركار خانم آسنا به آن اشاره فرمودند نیز بنا به تجربه جنابعالی تنها درصورتی می‌تواند مفید باشد كه اشخاص برای این دوره‌ها یا هزینه ای پرداخت كنند و یا اینكه تعهد همكاری بدهند تا برای استفاده از دوره‌های مربوط به نحو احسن؛ نهایت دقت و تلاش را داشته باشند. چراكه اگر بحثی بصورت یك طرفه از جانب دوستان و اساتید عزیز مطرح شود ولیكن مشاركت اعضاء را به دنبال نداشته باشد؛ بدون شك سرانجامی نخواهد داشت.

با احترام...

دقیقا حق با شما می باشد،حتم داشته باشید اگر کسی قصد یادگیری داشته باشد هم هزینه می کند و هم به اندازه کافی زمان می گذارد.
امیدوارم آقای خضلی عزیز زودتر منظورشان را از آموزش مطرح کنند تا بهترین تصمیم گرفته شود.

RE: آموزش - جعفری - ۱۵ مهر ۱۳۹۴

سلام
اگه قسمت آموزش اینجا بگزارید خیلی خوب میشه من که خودم همیشه میام

RE: آموزش - parisa68 - ۱۵ مهر ۱۳۹۴

سلام
آره بذارید بخش آموزش رو خیلی خوبههههههههههههه

RE: آموزش - جعفری - ۱۵ مهر ۱۳۹۴

در تالار اساتید با تجربه ای هستن که اگر قسمت آموزش بزارن ما میتونیم از تجاربشون استفاده کنیم
من یه تالار حسابداری دیگه ای هم عضو بودم ولی چون اینجا خیلی زود و کامل به سوال ها پاسخ میدن همیشه تالار فروم لرن میام که جا داره اینجا از همه دوستانی که زحمت میکشن تشکر کنم
دوستان زکات علم خودتون رو بپردازید Smile
با تشکر

RE: آموزش - Akbarzadeh - ۱۶ مهر ۱۳۹۴

با سلام

آموزش چه چیزی ؟

درسهای دانشگاه ؟

آموزش حسابدار حرفه ای ؟

کدام مد نظر است ؟