Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مناسبات: سالروز تولد سایت
Milad\ dateline='\'1393255550' نوشته: سلام
در ابتدای کلام یک تشکر ویژه از سرکار خانم پرتو داشته باشیم که حسن نیتشون رو به سایت خودشون ثابت کردند
بنده هم تبریک عرض میکنم.
چه شبیه امشب Heart
افشین ؟ نوید؟ به تعداد دوستان عضو سایت ،شام سفارش بدین. Big Grin
از دوستان خواهشمندم آدرس دقیق با کد پستی رو واسه مدیران ارسال کنند تا یک پرس چلو کباب با یک عدد نوشابه 7آپ براشون ارسال بشه Wink

دوستان لطفا تاپیک زیر رو هم مطالعه بفرمائید:
سالروز تأسیس تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

درود بر تمامی دوستان گل تالار فروم لرن
انجام وظیفه بود در قبال همه دوستان وهمكاران عزیزم
زنده باشید واستوار
ایشالا سالهای سال پربارترازهمیشه و در كنار هم  روزهای ماندگاری را رقم بزنیم. Smile

پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI ، asena ، Milad ، mehdiasiaban ، حسین
به نام آن والایی که جوبیار رحمت و ایثار را به چشمه جوشان خدمت متصل نموده است .

جنابهای معدلی و میلاد مدیریت بزرگواراان  

خدمات به حقه ثمر بخش و موثر شما   که از نزدیک شاهد آن بودیم .با هیچ عمل پاس داشتی قابل جبران نیست  اینجانب بر حسب وظیفه از شمادوستان  ضمن خدا قوت و خسته نباشید  از خداوند جهاندار جان آفرین آرزوی سلامتی و خوشنودی را برایتان مسئلت می نمایم.

اسناو سپیده.

*هوا بس ناجوانمردانه سرد است*
پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI ، ستاره ، asena ، Milad ، marzieh ، mehdiasiaban ، حسین
سلام دوستان
بنده نیز سالروز تاسیس "فروم لرن" رو تبریک میگم. فروم لرن فقط یک وب نبود ونیست ، بلکه مکانی بود و هست که در تمام لحظات غم ، شادی ، مشغله کاری، تعطیلات ، مشکلات خانوادگی و محل کار ، روزهای سرد و گرم ;  به یادش بودیم.هیچ وقت ودر هیچ لحظه ای فراموش نشد.
خودم به شخصه که با اکثر دوستان فروم لرن ارتباط تلفنی داشتم ، متوجه میشدم که مخاطب من کلی مشکل کوچیک و بزرگ توو زندگیش داره اما باز به فکر فروم لرن هست.
این موضوع به این مفهومه که فروم لرن فقط با محوریت حسابداری ، ما رو دور هم جمع نکرده .چیزی فراتر از حساب و کتاب  اینجا هست.واژه هایی مثل : همکاری ، دوستی ، همدردی، و...
برای همه دوستانم که این مکان رو به مکانی امن برای تبادل اطلاعات و گاهی دردو دل های روزمره تبدیل کردن ، آرزوی سلامتی دارم.
در انتها از مدیران محترم سایت ، بالاخص آقای معدلی عزیز سپاسگزارم.
بااحترام

Happy people don`t have the best of everything but they made best of everything

پاسخ
سپاس شده توسط: ستاره ، Masoud_MI ، asena ، Milad ، marzieh ، mehdiasiaban ، حسین
سلام

من هم به نوبه خودم البته با تاخیر که امروز صبح متوجه شدم به مدیران زحمت کش و دوستان خوبم و کاربران عزیز تبریک عرض میکنم و امیدوارم سال جدید با ایده های جدید و حرکتهای نوین بهترین باشید.
واردات تلفن همراه
انتخاب شاپ
پاسخ
سپاس شده توسط: asena ، Milad ، Masoud_MI ، marzieh ، ستاره ، حسین
سلاااااااااااااااااااااااااااااام به دوستان
اول عذر بخاطر تاخیر
دوم تشکر از مدیران سایت اقاافشین واقا میلاد
سوم تبریک زیاد زیاد زیاد اسنایی بابت تولد یکسالگی فروم لرن
خب بقیه ش بمونه واسه بعد
اسنای شیطون اومده یوهوووووووووو البته راستشو بگم خب اروم شدما
میبینم که شکر خدا جمعتون تقریباً جمع شده ای کاش همه  وهمه بودن
دلم خیلی براتون تنگ شده بود اما نیومدنم رو نذارین روی بیمعرفتی .دوستانی که ازم خبردارن میدونن دلیلش  کوچیک نبود
خبببببببببببببببب داداش افشین یکسال گذشتا  با همه خوشی ها وسختی هاش خداقوت انشالله که همیشه موفق باشی ودوستان وفراموش
نکنی
نمیدونم اسم ببرم یا نه خیلی ها جدید اومدن خیلی ها نیستن اما مطمئنم همه دوستان خوبی برای هم هستن امیدوارم منم بازی بدیناااااااا
پونه جون ،سپیده نفسی،استاد احسانی،ابجی مونگرل ،سمیرا،ابجی مرضیه صبور،داداش نوید شیطون کارنامه ات کو؟آزاده جونی ،داداش اسیابان،اقای خشنود،ستاره ،میناجون،ای سی سی هلپر،داداش مظفر،فرشته اجی خوبم،ای بابا نمیشه نگماااااااااا
خب دیگه الان میگن این اسنا پر حرف دوباره اومدا میندازنم بیرون
امیدوارم بتونم مثل گذشته  در کنارشما باشم واز اطلاعات دوستان واساتید عزیز بهره مند بشم .
دوستتون دارم
شاد و سلامت باشین دوستان گلم

الهی نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم
نه تو آنی که گدارا ننوازی به نگاهی
در اگر باز نگردد نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم چوگدابرسر راهی
پاسخ
سپاس شده توسط: Milad ، Masoud_MI ، ستاره ، mehdiasiaban ، حسین
سلام

مبارک

آزاده جان دست مریزاد
یاران مهربون حضورتان همیشگی

خیلی خیلی تشکر

پسرخاله نوید کیکش با داداش معدلی

خیلی عزیزید

پاسخ
سپاس شده توسط: asena ، Masoud_MI ، ستاره ، حسین
سلام و عرض ادب

ببخشید یكی دو روز دیر رسیدم.
بهترین آرزو ها را برای فعالان وب در رشته حسابداری دارم. بابت فعالیت یك سال گذشته شما ، از شما ممنونم و مطمئنم سالهای پر رونقی در انتظار فعالیت شماست.

با تقدیم احترام
پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI ، asena ، حسین ، sepideh ، marzieh ، moongirl
باسلام

بنده هم به نوبه خودم 1سالگی سایت فروم لرن رو خدمت مدیریت محترم وكاربران گرامی سایت تبریك عرض میكنم .
وجادارد كه همینجا تشكرویژه داشته باشم اززحمات  مدیریت گرامی واساتید محترم وكاربران ارزنده سایت.
ان شاله با عنایت حق تعالی سالهای پرباری روباموفقیت های روزافزون تر پیش رو داشته باشین.
بهترین ها را برایتان آرزومندم.

باسپاس

کسی کهِ میپندارد، میوه ها زمانی می رسند،
که "توت فرنگی" از "انگور" هیچ نمی داند...
پاسخ
سپاس شده توسط: marzieh ، Masoud_MI ، حسین
دوستان و سروران گرامی فروم لرن،
سلام بر شما...

از اینکه حضور شما بزرگواران رو می بینیم خوشحالیم و تولد یکسالگی سایت رو به فال نیک می گیریم که دوباره باعث شد همه ما دور هم جمع باشیم؛ حضور شما باعث دلگرمی ماست.

از زیاده گویی پرهیز می کنیم و سخن کوتاه؛

از تمامی اعضای گرامی (اساتید و دوستان محترم) که با پیام ها و نظراتشون ما رو مورد لطف و محبت خودشون قرار دادند کمال تشکر را داریم و بابت وجود کم و کاستی هایی که گاها وجود دارد در مقابل شما شرمنده ایم.

امیدواریم که بتوانیم با کمک شما عزیزان، روزها، ماه ها و سالهای خوبی رو یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم و به هدف اصلی مان نزدیک تر شویم.

سپاس از حضور گرمتان.
تیم مدیریت فروم لرن

با احترام...
" برای حمایـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت كلیك نمائید "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: حسین ، ستاره ، moongirl ، Mina ، Mehdi-G

[عکس: keyk6.jpg]

[عکس: keyk7.jpg]

مدیر بزرگوار سایت جناب معدلی دوساله شدن تالار گفتگوی حسابداری فروم لرن را تبریک عرض میکنم.

*هوا بس ناجوانمردانه سرد است*
پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI ، alipesaraklu ، asena ، marzieh

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
نرم افزار حسابداری آرین سیستم تبلیغ متنی شما در اینجا
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۳۹۶: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۳۹۶ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۲:۳۴ ب.ظ