درحال بارگیری...
روز و
ساعت و
دقیقه و
ثانیه تا آغاز سال ۱۳۹۶ باقی مانده است.
آغاز سال ۱۳۹۶ بر اعضاء فروم‌لرن مبارک.
Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل: نرم افزار مالیات حقوق جدید
با سلام و احترام خدمت همه دوستان عزیز

بنده مشکلی در خصوص نرم افزار جدید حقوق مالیاتی دارم Huh  که طبق تصاویر پیوست شده خدمت اساتید بزرگوار Heart

از استاتید تقاضامندم به این عکسها نگاه کنید و اشکالات بنده را بیان کنید ممنون میشم

[عکس: 3qmh_صفحه_1.jpg][عکس: jkl4_صفحه_2.jpg][عکس: 7b9c_صفحه_3قسمت_اول.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:

ادامه عکسها

[عکس: 67g3_صفحه_4.jpg][عکس: xlij_صفحه_5.jpg][عکس: gfjw_صفحه_6.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:
سفارش تبلیغات (کلیک کنید)سفارش تبلیغات (کلیک کنید)

ادامه عکسها  

[عکس: vyw_صفحه_6.jpg][عکس: 2nv8_صفحه_7.jpg][عکس: 77p_صفحه_8.jpg]
پاسخ
سپاس شده توسط:

سلام دوست عزیز

ابتدا از طرف كلیه اعضای فروم‌لرن خدمت شما خیر مقدم عرض می‌كنم، به سایت خودتان خوش آمدید!

لطفاً مشكل خود را بصورت نوشتاری نیز بیان نمائید تا بتوانیم به جنابعالی كمك كنیم.

با احترام...
" برای حمایـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت كلیك نمائید "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط:

(۱۸ دى ۱۳۹۵، ۰۷:۲۳ ق.ظ)Masoud_MI نوشته:
سلام دوست عزیز

ابتدا از طرف كلیه اعضای فروم‌لرن خدمت شما خیر مقدم عرض می‌كنم، به سایت خودتان خوش آمدید!

لطفاً مشكل خود را بصورت نوشتاری نیز بیان نمائید تا بتوانیم به جنابعالی كمك كنیم.

با احترام...
با سلام و احترام 
 از پاسختون ممنون  Heart

سوالات بنده 

1- پورسانت فروش یک ویزیتور جزء کدام مزایا می باشد؟ مزایای غیر مستمر نقدی یا مستمر نقدی؟ 

2-در بعضی و تقریبا اکثر شرکتها حقوق پایه و حق اولاد و به طور کلی مزایای مستمر نقدی رو با مزایای غیر مستمر نقدی جمع میزنن و اگر بالاتر از معافیت مالیاتی باشه مشمول مالیات میکنن مثلا اگر فردی جمع مزایای مستمر نقدی و غیر نقدیش در سال1395 بشه 1/400/000ریال مبلغ 1/000/000ریال رو مشمول 10 درصد مالیات میکنن در صورتی که تا اونجایی که من اطلاع دارم مزایای مستمر نقدی و درآمدهای مستمر نقدی ( درآمدهای غیر نقدی شامل : مسکن با اثاثیه و بدون اثاثیه(پس از کسر مبالغی که از حقوق کارمند کسر میشن) و ماشین با راننده و بدن راننده (پس از کسر مبالغی که از حقوق کارمند کسر میشن)و سایر مزایای غیر مستمر نقدی به بهای تمام شده) اگر مشمول مالیات باشن مزایای غیر مستمر نقدی یا غیر نقدی مشمول مالیات میشن.اگر بنده در این زمینه اشتباه میکنم ممنون میشم راهنمایی کنین

3-پیوست سوال دوم 
آیا مزایای غیر مستمر نقدی و غیر نقدی  وابسته به مزایای مستمر نقدی و غیر نقدی می باشند؟(به طور واضح بیان کنم یعنی اگر مزایای مستمر نقدی و غیر نقدی مشمول مالیات باشن اونوقت مزایای غیر مستمر نقدی و عژغیر نقدی مشمول مالیات میشن واگر مزایا غیر مستمر نقدی وغیر نقدی مشمول مالیات نباشن مزایای غیر مستمر نقدی و غیر نقدی هم شامل مالیات نمی باشن) 

4-سوال چهارم سوال نیست یه زحمته Blush  اگر امکان داشته باشه به این عکسها نگاه کنید و ببینید بنده رقمهای این تبهای نرم افزار مالیات رو درست وارد کردم؟

پیشاپیش از شما سپاسگذارم
پاسخ
سپاس شده توسط:

ضمن عرض سلام مجدد خدمت شما

ابتدا بابت تأخیر در پاسخ از جنابعالی عذرخواهی می‌كنم،

(۱۸ دى ۱۳۹۵، ۱۲:۵۱ ب.ظ)دل تنها نوشته: 1- پورسانت فروش یک ویزیتور جزء کدام مزایا می باشد؟ مزایای غیر مستمر نقدی یا مستمر نقدی؟

به نظر بنده پورسانت فروش جزء مزایای مستمر نقدی می‌باشد.

(۱۸ دى ۱۳۹۵، ۱۲:۵۱ ب.ظ)دل تنها نوشته: 2-در بعضی و تقریبا اکثر شرکتها حقوق پایه و حق اولاد و به طور کلی مزایای مستمر نقدی رو با مزایای غیر مستمر نقدی جمع میزنن و اگر بالاتر از معافیت مالیاتی باشه مشمول مالیات میکنن مثلا اگر فردی جمع مزایای مستمر نقدی و غیر نقدیش در سال1395 بشه 1/400/000ریال مبلغ 1/000/000ریال رو مشمول 10 درصد مالیات میکنن در صورتی که تا اونجایی که من اطلاع دارم مزایای مستمر نقدی و درآمدهای مستمر نقدی ( درآمدهای غیر نقدی شامل : مسکن با اثاثیه و بدون اثاثیه(پس از کسر مبالغی که از حقوق کارمند کسر میشن) و ماشین با راننده و بدن راننده (پس از کسر مبالغی که از حقوق کارمند کسر میشن)و سایر مزایای غیر مستمر نقدی به بهای تمام شده) اگر مشمول مالیات باشن مزایای غیر مستمر نقدی یا غیر نقدی مشمول مالیات میشن.اگر بنده در این زمینه اشتباه میکنم ممنون میشم راهنمایی کنین

در واقع شما می‌بایست ابتدا اقلام غیر مشمول مالیات (اعم از اینكه مزایای مستمر/ غیرمستمر نقدی/ غیرنقدی باشد) را از جمع درآمد كارمند كسر نموده، سپس می‌توان درآمد مشمول مالیات را بدست آورده و مالیات را محاسبه نمود.

ضمناً لازم به ذكر است كه احتمالاً منظور شما از 1/400/000 ریال در متن فوق، 14/000/000 ریال، باشد؛ چراكه مبلغ معافیت مالیاتی در سال 1395، ماهیانه معادل 13.000.000 ریال می‌باشد.

(۱۸ دى ۱۳۹۵، ۱۲:۵۱ ب.ظ)دل تنها نوشته: 3-پیوست سوال دوم
آیا مزایای غیر مستمر نقدی و غیر نقدی  وابسته به مزایای مستمر نقدی و غیر نقدی می باشند؟(به طور واضح بیان کنم یعنی اگر مزایای مستمر نقدی و غیر نقدی مشمول مالیات باشن اونوقت مزایای غیر مستمر نقدی و عژغیر نقدی مشمول مالیات میشن واگر مزایا غیر مستمر نقدی وغیر نقدی مشمول مالیات نباشن مزایای غیر مستمر نقدی و غیر نقدی هم شامل مالیات نمی باشن)

پاسخ سوال شما "خیر" می‌باشد. جهت اطلاع از مزایای مشمول و غیر مشمول مالیات نیز می‌توانید تایپیك زیر را مطالعه نمائید:

پرسش: موارد مشمول و غیرمشمول بیمه و مالیات

(۱۸ دى ۱۳۹۵، ۱۲:۵۱ ب.ظ)دل تنها نوشته: 4-سوال چهارم سوال نیست یه زحمته Blush  اگر امکان داشته باشه به این عکسها نگاه کنید و ببینید بنده رقمهای این تبهای نرم افزار مالیات رو درست وارد کردم؟

متأسفانه این امكان از طرف بنده وجود ندارد، امیدوارم سایر دوستان و اساتید در این خصوص اظهارنظر نمایند.

با احترام...
" برای حمایـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت كلیك نمائید "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: حسین ، saeed8880
سفارش تبلیغات (کلیک کنید)سفارش تبلیغات (کلیک کنید)

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبليغـات"
"درباره ی ما"
"امکانات وبسايت"
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۳۹۶: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

ترجمه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۳۹۶ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۳۹۶، ۰۲:۴۱ ب.ظ