Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات


تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش: خرید پرده و کرکره
#1
سلام خسته  نباشید ببخشید‌یه سوالی که داشتم این بود که یه ساختمان جدید برای موسسه ایجاد کردیم‌برای این موسسه پرده بیست عدد پرده وکرکره جدید خریداری کردیم من ایم پرده وکرکره رو در چه حسابی ثبت کنم تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط:
#2
سلام
اگر هزینه خرید زیر 10 درصد معاملات کوچک است، طبق آیین نامه جدید استهلاک دارایی ها، در لیست دارایی های ثابت مشهود خود ثبت کنید سپس در پایان سال کاملا مستهلک کنید (هزینه کنید).
حسابداری یک فن و مهارت است. با اشتراک اطلاعات به یکدیگر کمک کنیم.
شرکت وزین فناوری ایمن (وفا)
پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI ، رحیمی پور ، حسین
#3
(۰۳ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۳۴ ق.ظ)pronetin نوشته: سلام
اگر هزینه خرید زیر 10 درصد معاملات کوچک است، طبق آیین نامه جدید استهلاک دارایی ها، در لیست دارایی های ثابت مشهود خود ثبت کنید سپس در پایان سال کاملا مستهلک کنید (هزینه کنید).

 با سلام و تشکر از پاسخ شما 
 نمیشه یکجا به حساب هزینه بردش از اول  دیگه به عنوان دارایی ثبتش نکرد؟
برمقصد خود تمرکز کنید،نه بر موانعی که سر راهتان قرار دارند.
حرکت،تلاش و استقامت کنید .تا به مقصد مطلوب خود برسید.
پاسخ
سپاس شده توسط:
#4
(۰۴ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۴۱ ق.ظ)رحیمی پور نوشته:  با سلام و تشکر از پاسخ شما 
 نمیشه یکجا به حساب هزینه بردش از اول  دیگه به عنوان دارایی ثبتش نکرد؟

سلام سرکار خانم رحیمی‌پور گرامی

ضمن تشکر از پاسخ دوست عزیزمان و با کسب اجازه از ایشان، لازم به ذکر است که شما می‌توانید مستقیماً دارایی مذکور در ماده ۱۲ مقررات و ضوابط اجرایي مربوط به هزینه استهلاک دارایی‌ها را به حساب هزینه ببرید ولیکن درصورتی که ابتدا در حساب دارایی ثبت شده و بعد به هزینه تبدیل گردد، بعنوان یک سابقه جهت ردیابی هزینه در آینده بهتر است.

با احترام...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: رحیمی پور ، حسین
#5
سلام خسته نباشید هزینه خرید پرده وکرکره‌بالای صدمیلیون ریال است البته بیست پرده است ایا به حساب دارایی ببرم یا حساب ساختمان درحال احداث
پاسخ
سپاس شده توسط:
#6
(۰۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۱۰ ب.ظ)A.rafiee93 نوشته: سلام خسته نباشید هزینه خرید پرده وکرکره‌بالای صدمیلیون ریال است البته بیست پرده است ایا به حساب دارایی ببرم یا حساب ساختمان درحال احداث

سلام سرکار خانم رفیعی گرامی

شما می‌توانید این اقلام را به بهای تمام شده ساختمان در جریان ساخت اضافه نمائید، چرا که در راستای به بهره‌برداری رساندن ساختمان خریداری گردیده است. چنانچه ساختمان قبلاً به بهره‌برداری رسیده باشد و قصد تعویض پرده و کرکره را داشته باشید می‌بایست این موارد را در اثاثیه و منصوبات ثبت کنید.

با احترام...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: رحیمی پور ، حسین


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۰: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۰ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۲۴ مهر ۱۴۰۰، ۰۱:۴۵ ق.ظ