Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات


تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخشنامه: تسلیم اظهارنامه دوره دوم (فصل تابستان) سال ۱۳۹۶
#1
شماره: ۲۶۰/۹۶/۵۱۵
تاریخ: ۹۶/۰۷/۱۱
پیوست: ندارد

موضوع: تسلیم اظهارنامه دوره دوم (فصل تابستان) سال ۱۳۹۶

با توجه به اینكه آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره دوم (فصل تابستان) سال 1396 روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ می‌باشد، لذا ضروری است كلیه ادارات كل امور مال‍‍یاتی و مال‍‍یات بر ارزش افزوده در راستای ارائه خ‍دمات بهتر به مؤدیان مح‍ترم مالیاتی، اقدامات ذیل را معمول نمایند:

۱- جهت تسهیل امور مؤدیان، كلیه واحدهای خدمات مؤدیان، می‌بایستی به طور تمام وقت آماده پاسخگوئی و ارائه خدمات در طول مدت تسلیم اظهارنامه باشند.

۲- جهت تسهیل امور مؤدیان، ساعات حضور كلیه كاركنان بخش‌ مالیات بر ارزش افزوده در روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ از ابتدای وقت اداری لغایت ساعت ۱۸:۰۰ خواهد بود. بدیهی است در خارج از ساعات اداری معمول تعداد و ترتیب حضور همكاران با توجه به حجم عملیات و … به تشخیص مدیران مربوطه تعیين خواهد گردید.

۳- ضروری است همكاران در حوزه‌های مختلف ستاد معاونت مالیات بر ارزش افزوده سازمان با حضور در اوقات كاری اعلام شده برای ادارات كل و آمادگی كامل، نسبت به پشتیبانی كامل عملیات واحدهای اجرائی این نظام مالیاتی از كلیه ابعاد اقدام نمایند.

۴- ادارات كل امور مالیاتی مكلفند ترتیبی اتخاذ نمایند تا صرفاً نسبت به دریافت اظهارنامه‌های الکترونیکی اقدام و از دریافت اظهارنامه‌های دستی خودداری نمایند. مع الوصف پذیرش اظهارنامه آن دسته از مودیانی که موفق به ثبت اینترنتی نگردیده‌اند صرفاً در ۲ ساعت پایانی روز شنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ منوط به اخذ تعهدنامه کتبی مبنی بر ثبت اینترنتی توسط مودیان محترم و همچنین درج اطلاعات مودی در فهرست اظهارنامه‌های دستی تسلیمی، بلامانع می‌باشد.

۵- ادارات کل امور مالیاتی مکلفند در پایان مهلت تسلیم اظهارنامه، فهرست مودیانی که مالیات و عوارض ابرازی را پرداخت ننموده و یا ترتیب پرداخت نداده‌اند، استخراج و ضمن پیگیری عملیات وصول، نتیجه اقدامات انجام شده را جهت استحضار رئیس کل محترم سازمان به این معاونت اعلام نمایند.

لازم است مدیران کل محترم امور مالیاتی ترتیبی اتخاذ نمایند که به نحو مقتضی از ارائه خدمات در بالاترین سطح ممکن به مودیان محترم و پاسخگویي سریع، دقیق و مسئولانه کلیه پرسنل تحت مدیریت خود اطمینان حاصل نمایند.

منبع: سازمان امور مالیاتی کشور
" برای حمایـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت كلیك نمائید "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: حسین ، ATEFE ، رحیمی پور
#2
با توجه به موافقت مقام عالی وزارت امور اقتصاد و دارایی به استناد تبصره 3 ماده 10 آیین نامه تبصره 3 ماده 169 قانون مالیات های مستقیم، مهلت ارسال فهرست معاملات بهار 1396 تا پایان مهلت ارسال اطلاعات فصل تابستان (15 آبان 1396) تمدید شد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
#3
(۱۳ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۵ ب.ظ)naserrezai نوشته: با توجه به موافقت مقام عالی وزارت امور اقتصاد و دارایی به استناد تبصره 3 ماده 10 آیین نامه تبصره 3 ماده 169 قانون مالیات های مستقیم، مهلت ارسال فهرست معاملات بهار 1396 تا پایان مهلت ارسال اطلاعات فصل تابستان (15 آبان 1396) تمدید شد.

سلام
لطف میکنید من‍بع خبر رو اعلام کنید ، چون در صفحه رسمی مالیات بر ارزش افزوده vat.ir اعلامیه ای ندیدم با این موضوع ؟؟؟؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
#4
(۱۵ مهر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۵ ق.ظ)barkat نوشته: سلام
لطف میکنید من‍بع خبر رو اعلام کنید ، چون در صفحه رسمی مالیات بر ارزش افزوده vat.ir اعلامیه ای ندیدم با این موضوع ؟؟؟؟

سلام سرکار خانم برکت عزیز

بخشنامه موضوع این تایپیک در خصوص اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد، ولیکن متن ارسالی جناب آقای رضایی عزیز پیرامون ضورت معاملات فصلی است که بخشنامه آن قبلاً در تایپیک ذیل قرار داده شده است:

بخشنامه: اصلاح آئین­‌نامه اجرایی تبصره ۳ ماده ۱۶۹ ق.م.م و تمدید مهلت ارسال گزارش فصلی بهار ۹۶

با احترام...
" برای حمایـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت كلیك نمائید "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: barkat


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تبلیغ متنی شما در اینجا تبلیغ متنی شما در اینجا
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۳۹۶: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۳۹۶ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۵ اسفند ۱۳۹۶، ۰۴:۲۵ ق.ظ