Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات


تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش: صورت های مالی حسابرسی شده
#1
با درود و آرزوی روزگاری خوش 
آیا اطلاعیه سازمان امور مالیاتی کشور مبنی بر ارائه صورت های مالی حسابرسی شده توسط سازمان حسابرسی پس از سه ماه از پایان ارائه اظهارنامه برای همه  اشخاص حقیقی و حقوقی ست ؟ یعنی پایان مهر؟لطفا راهنمایی فرمایید.
شاد و پیروز باشید
پاسخ
سپاس شده توسط:
#2
سلام سرکار خانم صمیمی گرامی

ابتدا بابت تأخیر در پاسخ از شما عذرخواهی می‌کنم، لازم به ذکر است که پاسخ جنابعالی به طور کامل در اطلاعیه ذیل آمده است:

اطلاعیه: اجرای ماده ۲۷۲ ق.م.م اصلاحی مصوب ۱۳۹۴/۰۴/۳۱

همچنین مهلت ارائه‌ صورت‌های مالی حسابرسی‌ شده همراه با اظهارنامه‌ مالیاتی (پایان تیر ماه) و یا حداکثر ظرف مدت سه ماه پس از مهلت انقضای ارائه‌ اظهارنامه (پایان مهر ماه) می‌باشد.

با احترام...
" برای حمایـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت كلیك نمائید "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: حسین ، معین ، رحیمی پور


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
نرم افزار حسابداری آرین سیستم تبلیغ متنی شما در اینجا
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۳۹۶: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۳۹۶ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۲۶ مهر ۱۳۹۶، ۰۵:۳۶ ب.ظ