Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

نظرسنجی: نظرتان در مورد انتخاب سرپرستان بدین روش چیست ؟
این نظرسنجی بسته شده است.
خوب
100.00%
6 100.00%
متوسط
0%
0 0%
بد
0%
0 0%
مجموع 6 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب سرپرست
(۱۰ آذر ۱۳۹۲، ۰۷:۳۸ ب.ظ)Masoud_MI نوشته:
سلام و عرض ادب خدمت کلیه سروران فروم لرن

از امروز می خوام برای قسمت های مختلف تالار سرپرست انتخاب کنم و امیدوارم بقیه دوستان در این باره اظهار نظر کنند چرا که سایت متعلق به کلیه کاربران عزیز است و بنده فقط هماهنگ کننده و به نوعی ناظم هستم و نه بیشتر.

به هر حال می خوام برای شروع یک سرپرست برای بخش زبان انتخاب کنم. لطفا دوستانی که تمایل به همکاری دارند در همین قسمت اعلام کنند و بقیه عزیزان نظر خود را اعلام کنند.

با احترام...
باسلام
برای بخش زبان درحال حاضر گزینه اول خانم مونگیرل وگزینه دوم خانم مریضه كاندیدهای مناسبی هستن.منتظر نظرات دیگر دوستان گرامی نیزهستیم.
باتشكر...
کسی کهِ میپندارد، میوه ها زمانی می رسند،
که "توت فرنگی" از "انگور" هیچ نمی داند...
پاسخ
سپاس شده توسط: moongirl
باعرض سلام خدمت تمامی دوستانم...
بنظر بنده تعداد ارسال در هر بخش، و تعداد سپاس دوستان که مطمئنا" بدلیل مفید بودن تاپیک و یا پاسخ میباشد، میتواند در انتخاب سرپرست لحاظ گردد.
و اما بخش زبان : از دوستانی که بنده را برای این بخش شایسته دانستند سپاسگزارم اما مایلم نظر سایر دوستان را نیز جویا شوم.
ولی اگر بنده نیز بتوانم در این نظرسنجی فردی را انتخاب کنم، سرکار خانم "مرضیه" را انتخاب میکنم.
باسپاس...
Happy people don`t have the best of everything but they made best of everything

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام سلام
جانننننننننننم؟؟؟؟؟
چخبره؟؟؟؟؟؟؟؟
جای آسنا بقیه دوستان خیلی خیلی........ خالیه
من واقعا از تون ممنونم/اما بدون هیچ تعارف واغماضی من نظرم برای بخش زبان مونگرل عزیز هست (البته اگر فرصت داشته باشند) /بنده درسمت یادگیری هستم و تا حد توانم بتونم درسایت در خدمت دوستان باشم وخود ایشون ومینای عزیز هم به این امر مشرف اند. مونگیرل جان دست خودتونو میبوسه.Blush
البته باید عرض کنم که احتمالا داداش مدیر باید نسبت به حضور افراد ودوستان دیگری که به این امر مسلطند و حضور کمتری در تاپیک ها دارند بیشتر آگاه باشند.آیا نمیشود از علم اونها استفاده کرد و...؟
بااحترام وتشکر
پاسخ
سپاس شده توسط:
با عرض سلام خدمت سرکار خانمهای گرامی: مینا، مون گیرل و مرضیه...

ممنون از بابت نظر شما، من به شخصه از هرگونه اظهارنظری خودداری می کنم ولی از نظرات شما استفاده خواهم کرد. بابت پیشنهادات شما سپاسگزارم. منتظر نظر دیگر عزیزان در این زمینه هستم.

(۱۱ آذر ۱۳۹۲، ۰۹:۲۱ ب.ظ)marzieh نوشته: البته باید عرض کنم که احتمالا داداش مدیر باید نسبت به حضور افراد ودوستان دیگری که به این امر مسلطند و حضور کمتری در تاپیک ها دارند بیشتر آگاه باشند.آیا نمیشود از علم اونها استفاده کرد و...؟
بااحترام وتشکر

من دقیقا متوجه منظور شما از این نقل قول نشدم (قسمت اول و دوم).

با احترام...
" برای حمایـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت كلیك نمائید "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: ستاره26
سلام دوستان حوبم
من هم با انتخاب سرپرست موافقم؛ چراکه همین کار ممکنه باعث رونق گرفتن یک بخش بشود(گرچه در روال عادی و منطقیش برعکسه).

در مورد رای گیری هم بنده سعادت آشنایی با خیلی از دوستان عزیز و استعدادها و توانایی هاشون را نداشتم؛ به همین دلیل هرکسی انتخاب شود در حد توانم و میزان فرصتی که دارم باهاش همکاری خواهم نمود.

با آرزوی موفقیت و بهروزی هرچه بیشتر
پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI ، ستاره26

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
موسسه حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۳۹۶: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۳۹۶ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۷ تير ۱۳۹۶، ۰۸:۱۵ ق.ظ