Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات


تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش: مالیات اشخاص حقوقی
#1
سلام و وقت بخیر دوستان محترم
لطفا در مورد موارد زیر راهنمایی بفرمایید:
1-شرکتی که در ایران ثبت شده و در آلمان فعالیت می کند،موظف است مالیاتش را به کدام کشور پرداخت نماید؟
2-شرکتی که در آلمان ثبت شده و در ایران فعالیت می کند،موظف است مالیاتش را به کدام کشور پرداخت نماید؟
3-اگر دفتر مرکزی شرکتی در تهران باشد و شعبه ای در ساری راه اندازی کند،شعبه ساری موظف است مالیاتش را خودش پرداخت کند یا دفتر تهران این کار را می کند؟
4-اشخاص حقوقی خارجی و موسسات مقیم خارج از ایران موظفند مالیاتشان را به کجا پرداخت کنند؟
با تشکر.
اراده کنید که همیشه به وجود آورنده ی تحولات باشید، نه قربانی تغییرات
از برداشتن یک گام بلند نترسید،گاهی از یک فاصله یک چاله و یا یک مانع، با دو گام کوتاه نمی توان عبور کرد
پاسخ
سپاس شده توسط:
#2
سلام . جواب سوال اول و دوم و چهارم . به نظر من به هردو کشور طبق قانون مالیات هرکشور پرداخت می شود
طبق ماده 1 ق.م.م : 4- هرشخص حقوقی ایرانی نسبت به کلیه درآمدهایی که در ایران یا خارج از ایران تحصیل می نماید مشمول پرداخت مالیات می باشد.
5- هرشخص حقوقی غیرایرانی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی نسبت به کلیه درآمدهایی که در ایران تحصیل می نماید مشمول پرداخت مالیات می باشد.
پاسخ
سپاس شده توسط: hoda


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت (حسابداری و کامپیوتر) تبلیغ متنی شما در اینجا
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۳۹۷: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۳۹۷ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI