Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش: وبسایت سفارش خدمات مالی حسابداری
سلام دوستان
چند وقتیه که دارم دنبال یه جا میگردم که بتونم سفارش حسابداری و خدمات اظهارنامه و نوشتن دفاتر رو بدم...
کسی میدونه برای این خدمات، وبسایتی وجود داره یا نه؟
چجوری باید اعتماد کرد به کسایی که آگهی میزنن و کار قبول میکنن؟
Telegram ID: Ghanbari_ha

برمقصد خود تمرکز کنید،نه بر موانعی که سر راهتان قرار دارند.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام جناب آقای حمید عزیز

ابتدا از طرف كلیه اعضای فروم‌لرن خدمت شما خیر مقدم عرض می‌كنم، به سایت خودتان خوش آمدید!

فکر نمی‌کنم محیطی وجود داشته باشد که مختص سفارش خدمات مالی و مالیاتی باشد، ولیکن سایت‌های مختلفی مانند "دیوار" وجود دارد که در بخش خدمات آن، می‌توانید به شماره و مشخصات افرادی که خدمات مزبور را ارائه می‌کنند دست پیدا کنید. متأسفانه در جامعه امروزی ما بحث اعتماد بسیار کمرنگ شده است و دلیل آن نیز اول خود ما هستیم! به نظرم بهتر است قبل از انتخاب این اشخاص، با همکاران خود درخصوص استفاده از این خدمات مشورت کنید.

با احترام...
" برای حمایـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت كلیك نمائید "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام
ممنون از شما بابت پاسختون
من میخوام وبسایتی باشه که این خدمات رو بصورت آنلاین برامون انجام بده....اگه کسی میشناسه معرفی کنه

و اگه وجود نداره، واقعن چرا ؟ چیز سختیه مگه؟

پاسخ
سپاس شده توسط:
دوستانی که تو این زمینه اطلاعات دارن، لطفن یه همکاری و کمک بدن که چجوری رو این موضوع کار کنیم؟

شاید بتونیم رو این موضوع کار کنیم..

چون فقط خودمون هستیم که آخرش به داد خودمون میرسیم...

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۵ ق.ظ)hamid82340 نوشته: و اگه وجود نداره، واقعن چرا ؟ چیز سختیه مگه؟

(۲۸ مهر ۱۳۹۷، ۱۰:۳۷ ق.ظ)hamid82340 نوشته: دوستانی که تو این زمینه اطلاعات دارن، لطفن یه همکاری و کمک بدن که چجوری رو این موضوع کار کنیم؟
شاید بتونیم رو این موضوع کار کنیم..

ضمن عرض سلام مجدد خدمت شما

لازم به ذکر است که این کار شدنی است! ولیکن نیازمند چندین تیم فنی شامل حسابداری، نرم افزار، برنامه نویسی و ... است که بتوان با کمک هم یک بستر مانند همان سایت دیوار که در ارسال قبل بیان گردید فراهم نمود و مقداری هزینه‌بر و وقت‌گیر خواهد بود.

فکر خوبی است ولیکن نیازمند همکاری است. متأسفانه بر اساس تجربه ناچیزی که بنده حقیر دارم، در حرفه ما هر کس قصد دارد که به تنهایی رشد کند و مفهوم واژه "همکاری" برای دوستان ما درک نشده است. چنانچه جنابعالی بتوانید در این خصوص کاری انجام دهید بنده با کمال میل آمادگی خود را جهت هرگونه کمکی اعلام می‌نمایم.

با احترام...
" برای حمایـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت كلیك نمائید "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: حسین ، رحیمی پور
سلام مجدد
من میخوام شروع کنم و رو این موضوع کار کنیم
باید تیم تشکیل بدیم 
هرکس هم که میتونه کمک کنه...پیغام بده که تیم رو کامل کنیم...
یه گروه تلگرامی میسازیم و شرع میکنیم
به امید خدا

پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۴ آبان ۱۳۹۷، ۰۲:۲۶ ق.ظ)hamid82340 نوشته: هرکس هم که میتونه کمک کنه...پیغام بده که تیم رو کامل کنیم...
یه گروه تلگرامی میسازیم و شرع میکنیم

با سلام 
 من هم دوست دارم اگه بتونم در کار تیمیتون کمک کنم
حرکت،تلاش و استقامت کنید .تا به مقصد مطلوب خود برسید.
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۵ آبان ۱۳۹۷، ۱۱:۰۹ ق.ظ)رحیمی پور نوشته: با سلام 
 من هم دوست دارم اگه بتونم در کار تیمیتون کمک کنم

سلام دوستان
ببخشین که دیر به دیر میام
خیلی درگیرم این روزا

من فکر کردم یه فروشگاه برای انجام این کارها راه بندازیم....اما خب خدماتی که ما حسابدارا میتونیم ارائه بدیم..خیلی متنوع نیست ... درحالیکه خیلی مهمه
یه سایت نمونه پیدا کردم که این کارها رو انجام میده...که بنظرم کافی نیست به این آدرس : hesabix.sazito.com
ازتون میخوام بررسی کنین ببینید نمونه این وبسایت جاهای دیگه هم هست یا نه... و اینکه چه چیزای این فروشگاه خوبه...چه چیزایی بد

منم دارم فکر میکنم رو اینکه چرخه کار به چه صورتی باید باشه و چه چیزایی برای شروع لازمه

موفق باشید

پاسخ
سپاس شده توسط: رحیمی پور
(۰۵ آبان ۱۳۹۷، ۰۳:۴۵ ب.ظ)hamid82340 نوشته: من فکر کردم یه فروشگاه برای انجام این کارها راه بندازیم....اما خب خدماتی که ما حسابدارا میتونیم ارائه بدیم..خیلی متنوع نیست ... درحالیکه خیلی مهمه
یه سایت نمونه پیدا کردم که این کارها رو انجام میده...که بنظرم کافی نیست به این آدرس : hesabix.sazito.com
ازتون میخوام بررسی کنین ببینید نمونه این وبسایت جاهای دیگه هم هست یا نه... و اینکه چه چیزای این فروشگاه خوبه...چه چیزایی بد

منم دارم فکر میکنم رو اینکه چرخه کار به چه صورتی باید باشه و چه چیزایی برای شروع لازمه

با سلام و کسب اجازه از دوستان بزرگوار
به نظر بنده به این راحتی نمیشه روی خدمات حسابداری قیمت گذاشت که این سایت قیمت ارائه کرده !!
و اینکه این مبالغ یه خورده گنگ به نظر میرسه .
برای مثال : مشاوره مالیاتی 500.000تومان!
خب اولا این مبلغ برای چه مدت است ؟ یک روز ، یک ماه ، یا یک سال ؟
ثانیا حجم کار شرکت ها با انواع فعالیت های مختلف نمیتواند یکسان باشد. پس این گونه قیمت گذاری مقطوع به نظرم درست نیست.

با تشکر
خدایا تو را شکر - نه به خاطر دادهات و ندادهات - بلکه تو را شکر، به خاطر اینکه تو خدای منی و من بنده تو - تو را شکر به خاطر اینکه خدا تویی و خدایی فقط سزاوار توست
پاسخ
سپاس شده توسط: حسین ، Masoud_MI
با عرض پوزش:
فقط افراد خلاق و ریسک پذیر به این پست جواب بدین لطفن...و الا کلی آدم هست که میخوان آدم رو دلسرد کنن تا به هدفت نرسی
------------------------------------------------------------------------------

بنظرم با توجه به اینکه داریم به آخر سال نزدیک میشیم...باید هرچه سریعتر فکری برای استفاده مالی از این تجربیاتمون بکنیم.
دوستان راه حل هاشون رو برام بگین...ببینیم کدومش موثرتره:

با توجه به نزدیک شدن به آخر سال که معمولن پایان سال مالی خیلی از کارفرماها هست، کدوم گزینه برای استفاده از این بازار پیشنهاد میشه؟

1- راه اندازی فروشگاهی که بتونه خدمات حسابداری عرضه کنه..
اینکه چجوری قیمت گذاری بشه
چه خدماتی توش قابل عرضه هست
چجوری تبلیغش کنیم

2- استفاده از تبلیغات سنتی (تراکت..sms..تماس با صاحبان مشاغل) برای جذب مشتریهای آخر سال
اما مشکل اینجاست که چجوری بازار هدف رو پیدا کنیم با توجه به اینکه سایتهایی مثل دیوار پر شدن از تبلیغات خدمات مالی و حسابداری

3- اگه راه حل جدیدی به ذهنتون میرسه بگین...
برای این کار میتونیم یه گروه تلگرامی درست کنیم که بتونیم بلافاصله ایده هامونو با هم به اشتراک بذاریم. Telegram ID: Ghanbari_ha

مهم اینه که خودمون به خودمون کمک کنیم و دست هم رو بگیریم تو این جامعه که هرکس فکر خودشه

پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت (حسابداری و کامپیوتر) تبلیغ متنی شما در اینجا
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۳۹۷: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۳۹۷ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI