Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات


تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن


تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن - توافقنامه ثبت‌نام

با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما؛

از آنجایی که کاربران و مدیران این سایت بایستی متقابلاً به یکدیگر احترام بگذارند تا بتوانیم در کنار هم به خواسته‌های خود برسیم، تیم مدیریت سایت از شما خواهشمند است که قبل از ثبت‌نام و فعالیت در تالار، قوانین سایت که در ذیل آورده شده است را به دقت مطالعه فرمائید و با رعایت قوانین ما را در ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان یاری رسانید، خواندن این قوانین خیلی وقت شما را نمی‌گیرد.

قوانین عمومی ثبت‌نام

درحالی که ما تلاش خود را برای ویرایش یاحذف ارسال‌هایی که حاوی هرگونه مطالب غیر اخلاقی، جهت‌گیری جنسی، سوء استفاده، منفور، بدگویانه، تهمت، دشمنی و یا هر چیز دیگری که حریم خصوصی افراد را مورد تجاوز قرار می‌دهد و یا هر مطلب و چیزی که حریم قانون را مورد نقض قرار می‌دهد، انجام می‌دهيم اما این غیر ممکن است که بتوانیم هر پیام و ارسال و هر چیزی را کنترل کنیم. به همین دلیل شما قبول می‌کنید که مطالب ارسال شده در این انجمن، نظر‌ها و دیدگاه‌های نویسنده‌ی آن است و لزوماً دیدگاه مدیریت نیست! لذا ما مسئول هرگونه پیام ارسال شده در این انجمن نیستیم و دقت و تمامیت هیچ پیام فرستاده شده در این انجمن را تأیید نمی‌کنیم.

شما با ثبت‌نام در این انجمن می‌پذیرید که از ارسال هر مطلبی که محتوای دانستنی‌های غلط، مطالب بدون صحت، بد گویی، منفور و یا تجاوز به حقوق و شخصیت دیگران و مطالب سیاسی و غیر اخلاقی و یا هر مطلب دیگری که قوانین را نقض می‌کند خودداری کنید.

عدم اجابت این قوانین ممکن است به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد. شناسه‌ی آی‌پی شما با هر ارسال در این انجمن ثبت شده‌ و در صورت لزوم قابل یافتن توسط تیم مدیریت انجمن می‌باشد. شما می‌پذیرید که ما توانایی و حق پاک کردن، ویرایش و یا بستن هر حساب کاربری و یا مطلب ارسالی در هر زمان که مورد نیاز باشد را داریم. شما همچنین توافق می‌کنید که همه‌ی اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می‌کنید در یک دیتابیس حفظ می‌شود و همچنین کوکی‌ها در روی کامپیوتر شما جهت ذخیره‌ی اطلاعات ورود شما ذخیره می‌شوند.

هرگونه اطلاعات شما در این انجمن بدون رضایت و موافقت شما به هیچ شخص ثالثی ارائه‌ نخواهد شد. هرچند که تیم مدیریت انجمن هیچ گونه مسئولیتی در مقابل حملات آنلاین (هک) که باعث فاش شدن اطلاعات شما می‌شود را ندارد.

قوانین فعالیت در انجمن

1- التزام به اسلام و قوانین جمهوری اسلامی ایران:

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و دین مبین اسلام است و هر گونه فعالیت عقیدتی غیر از اسلام و درضمن فعالیت سیاسی به هر نحو ممنوع می‌باشد.

2- اطلاعات پروفایل:

کاربران عزیز می‌بایست:

الف) هنگام ثبت‌نام، برای نام کاربری و سایر مشخصات خود از کلمات مناسب استفاده کنند و از بکار بردن اعداد، شناسه یاهو یا... جداً خودداری نمایند.

ب) در انتخاب آواتار خود از تصاویر مناسب استفاده کنند و از انتخاب عکس‌های مستهجن، سیاسی و ... اکیداً خودداری فرمایند و حتی الامکان حجم آنها کم باشد.

ج) از نوشتن امضاهای سیاسی و ضد جمهوری اسلامی ایران اکیداً خودداری نمایند.

3- ارسال مطالب:

الف) لطفاً قبل از ارسال موضوع جدید، از گزینه جستجوی تالار استفاده نمائید تا سریع تر به پاسخ خود دست یابید. در صورت مربوط بودن سوال به مورد یافت شده، مسئله خود را در ادامه همان تايپیک مطرح نمائید.

ب) برای هر سوال خود، یک تايپیک جداگانه ایجاد کنید و از طرح سوالات متعدد و متفاوت خود در یک ارسال جدا خودداری فرمائید، در غیر اینصورت به سوالات شما پاسخی داده نخواهد شد.

پ) سوال خود را در تالار مربوط و با استفاده از یک موضوع مناسب مطرح نمائید و از انتخاب عناوینی از جمله كمك، تو رو خدا كمكم كنید، خیلی مهم، یک سوال، سوال فوری، هر كی می‌تونه جواب بده، نیاز به پاسخ فوری، كرك برنامه ... و جملاتی از این قبیل یا شبیه به این موارد جداً خودداری نمائید. در غیر اینصورت ارسال شما به صلاحدید مدیران حذف و یا ویرایش خواهد گردید.

ت) در بحث‌های تخصصی از تغییر رنگ و فونت جهت ارسال پاسخ به گونه‌ای که غیر متعارف باشد و نظم تايپیک را بر هم بزند، جداً خودداری فرمائید در غیر این صورت ارسال حذف خواهد شد. حتی الامکان سعی کنید از گزینه‌های پیش‌فرض استفاده نمائید.

ث) از ارسال هر مطلبی که محتوای دانستنی‌های غلط، مطالب بدون صحت، بد گویی، منفور و یا تجاوز به حقوق و شخصیت دیگران و مطالب غیر اخلاقی و یا هر مطلب دیگری که قوانین را نقض می‌کند است، خودداری کنید.

ج) از مجادله و بحث غیر علمی با سایر کاربران که باعث به حاشیه رفتن موضوع اصلی می‌شود اجتناب کنید، در غیر اینصورت تايپیک قفل خواهد شد و در صورت تکرار با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

د) لطفاً از پاسخ دادن به سوالاتی که پاسخ آنرا نمی‌دانید و یا ارسال مطالبی بجز پاسخ سوالات خودداری کنید. هر گونه پاسخی که موجب انحراف موضوع از مسیر اصلی خود شود، به تشخیص مدیران؛ حذف خواهد شد.

ز) از تایپ به صورت فینگیلیش (زبان فارسی با حروف انگلیسی) جداً خودداری کنید و در صورت مشاهده بدون اطلاع قبلی ارسال حذف خواهد شد.

ی) از دادن پست تشکر و یا شکلک‌ها بدون هیچ‌گونه متن و یا امثال آن در ادامه مباحث جداً خودداری فرمائید و در غیر این صورت اینگونه پست‌ها حذف خواهند شد، لازم به ذکر است برای تشکر از یک ارسال مفید می‌توانید از کلید سپاس استفاده نمائید.

تذکر: در صورتی که ارسال‌های شما حذف و یا ویرایش گردید، می‌توانید علت را از طریق پیام خصوصی با مدیران سایت مطرح نمائید و از مطرح کردن آن در بخش عمومی جدا خودداری فرمائید. چرا که این حق برای تیم مدیریت محفوظ است و ما خود را مسئول جوابگویی به شما در این موارد علی الخصوص در بخش عمومی نمی‌دانیم.

4- رعایت حق کپی‌رایت:

الف) در صورتی که نیاز به ارسال مطالب و یا پیوست‌هایی از یک سایت دیگر می‌باشد، حتماً منبع آن را ذکر نمائید.

ب) در صورت مشاهده هر گونه لینک دانلود برنامه‌ای که شامل قوانین بین المللی کپی‌رایت می‌شود و بصورت تجاری و غیر مجانی از سوی سازنده‌اش منتشر شده است، بدون اطلاع قبلی تايپیک حذف و در صورت تکرار با کاربر برخورد خواهد شد.

5- تبلیغات:

برای انجام تبلیغات در سایت، شما باید قبل از هر چیز با تیم مدیریت سایت هماهنگ کنید، در غیر این صورت تبلیغ شما بدون هیچ گونه اخطاری، حذف شده و در صورت تکرار هرگونه عواقب برعهده کاربر محترم خواهد بود. منظور از تبلیغات در اینجا عبارت است از:

الف) قرار دادن تبلیغ سایت یا نرم افزار خاصی در امضاء.

ب) تبلیغ سایت یا نرم افزار خاصی از طریق ارسال پست، ایمیل و ... .


بدیهی است که در صورت تخلف از قوانین فوق، علاوه بر برخورد قانونی با فرد خاطی، کاربری وی نیز محروم خواهد شد.

در پایان از اینکه جهت خواندن این قوانین وقت گذاشتید از شما کمال تشکر را داریم.

امیدواریم بتوانیم در کنار هم و با کمک شما، به هدف بزرگ خود یعنی "کمک به حرفه حسابداری" رسیده و گام مؤثری جهت نیل به این هدف برداریم...

با احترام...

تیم مدیریت فروم‌لرن

با عضویت شما در این انجمن و ادامه این مرحله شما با قوانین بالا و موارد دیگری که مدیریت تعیین کرده است موافقت می‌کنید. آیا این موارد را قبول دارید؟"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۳: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۳ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۲۴ تير ۱۴۰۳، ۰۳:۲۰ ق.ظ