Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ميثاق نامه
سلام همراهان
همين ديروز بود همه دور هم بوديم با خوشي و خوبي، همديگر را دوست داشتيم در كنار هم درس مي آموختيم درس ادب ، درس علم و درس تجربه و از اين همراهي لذت مي برديم ولي دست تقدير سرنوشت ما را از هم دور كرد ولي چيزي كه سرنوشت ندانست اين بود انسانها را مي شود از هم دور كرد ولي روح و قلب آنها را هرگز .
البته هر چيزي ظرف زماني و مكاني مخصوص خود را دارد و چه بسا مقتضيات آنزمان آنچنان ايجاب ميكرد و اكنون اينچنين و شايد اگر acc فـيـلـتـر نمي شد باز محيط هاي مجازي مختلفي ايجاد مي شد ، اين محيط ها ( تالارها ) رقيب همديگر نيستند بلكه اهداف مشتركي دارند و فقط سليقه مديران آنها با هم فرق مي كنند .
دوستان خوبم، تالار جاودانه acc ، متا ، فروم لرن و تالارهاي آقاي اكبرزاده و آقاي عليزاده و ساير تالارها براي يك منظور خاص ايجاد شدند و آن خدمت به حسابداران و ارتقا حرفه مي باشد و راز ماندگاري آنها اين مي تواند باشد و غير اين اگر باشد دير يا زود محكوم به شكست است .
من فريدون مظفرنژاد مدير تالار حسابداري متا به نيابت از مديريت تالار گفتگوي تخصصي متا پيش شما عزيزان دست برادر عزيز و يار قديمي خود جناب آقاي مسعود معدلي را مي فشارم و اعلام مي كنم بين ما هيچگونه اختلاف و دشمني و كدورتي وجود ندارد و هميشه در كنار همديگر هستيم.

با احترامات شايسته - مظفرنژاد
پاسخ
سپاس شده توسط: marzieh ، asena ، Masoud_MI ، hoda
سلام و عرض ادب خدمت استاد بزرگوارم جناب آقای مظفرنژاد عزیز

ابتدا بابت حضورتون به شما خیر مقدم عرض می کنم ،
واقعا یاد آن روزها بخیر ، هر وقت به آن زمان فکر می کنم دلم می گیره .

با حرفاتون کاملا موافقم ، هدف یکی است اما راههای رسیدن به هدف فرق داره . یقینا که هدف ما جز آنچه که فرمودید نیست و نخواهد بود و البته زمینه ای که باعث شد تا بنده حقیر این تالار را راه اندازی کنم فقط کسب علم ، ادب و تجربه از اساتیدی همچون شما و بقیه اساتید عزیز فروم لرن و کاربران آن می باشد و خدا را شاهد می گیرم که هیچ ادعایی ندارم و از نظر سطح سواد از همه شما و کاربران پائین تر هستم .

این وظیفه من بود که پیش دستی کنم و مطمئن باشید من هم از طرف خودم و کلیه کاربران عزیز مهر تأییدی بر حرفای شما خواهم زد و رسما اعلام می کنم که بین ما و شما هیچگونه کدورت و اختلاف و خدای نکرده دشمنی وجود ندارد و دلیلی برای این کار ها وجود نخواهد داشت و تا زمانی که خداوند به من عمر بدهد در خدمت شما خواهم بود و امیدوارم در کنار یکدیگر روزهای خوشی را به یاد acc سپری کنیم .

با نهایت احترام ...
ارادتمند شما - مسعود معدلی
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: marzieh ، mozafar ، asena ، hoda
باسلام ودرود خدمت عزیز بزرگوارمون
بسیار زیاد از حضورتون در سایت خودتون ودرجمع دوستان خوشحالم وبه نوبه خودم خیر مقدم عرض میکنم.

همانطور که فرمودیدانسانها را می شود از هم دور كرد ولی روح و قلب آنها را هرگز و بنا بر همین امرو ادامه رابطه دوستی ای که بین تمام شاگردان ودوستدارانتون در ای سی سی ومتا حاکم بود ،تصمیم گرفته شد سایتی زده شود تا دوستان دورهم جمع شوند و مسئولیت این امر به همت آسنای عزیز به دوش داداش بزرگوارمون ،جناب معدلی افتاد
ماهمواره طبق فرمایش مولا علی (علیه السلام) که فرمودند هرکس به من علمی بیاموزد مرا بنده خود نموده است ،بر این معتقدیم که نبایست لطف اساتیدمون را فراموش کنیم.
بنده هم همانند جناب معدلی امیدوارم بتوانیم از همراهی شما عزیز گرانمایه وسایر اساتید در بیشتر نمودن اطلاعاتمون بهره مند شویم.
بااحترام وتشکرات وافر
پاسخ
سپاس شده توسط: mozafar ، asena ، hoda
سلااااااام ببخشید من وکه میشناسین نمیتونم جلوی ذوقم بگیرم یوهوووو واقعا خوشحالم خوشحال که بین ما هستین داداش مظفر وای یادم رفت خوش امد گوییBlushراستی زودتر از من اومدین فرش قرمز یادم رفت Cool
اقای مظفر نژاد استاد عزیز از این که به جمع دوستان قدیمی اومدین و بابت حرفهای قشنگتون ممنونم امیدوارم بتونیم درکنار هم و همه اساتید ودوستان جدیدوقدیم وشیطونک بی سوادی مثل آسنا باز هم مثل زمان ای سی سی درکنار هم باشیم دوست دوست ومهربونترHeart
از داداش افشین بایت ایجاد این سایت ممنونم که باعث شد خیلی از دوستان دوباره درکنار هم باشن وهمچنین ابجی مرضیه و استاد صبورمون جناب احسانی بابت تلاش زیادشون وهمه دوستان عزیز
تنها یه چی وجود داره و نمیدونم شاید هم فکر من اشتباهه :کاش میشد همه مثل قبل کدورتی به دل نداشتن و معذرت خواهی های همدیگه رو به حساب کوچیک شدن نذارن دلها بزرگ بود وهمدیگه رو بیشتر دوست داشتن کاش میشد دوباره دست در دست هم یه ای سی سی بزرگتر بسازیم با همه کاربرای قدیمی وجدید و میدونم که شاید این اتفاق خیلی طول بکشه واونروزونبینم اما هیچ وقت ارزوش از دلم نمیره
شعارهمیشه من :
تا توانی دلی بدست آور دل شکستن هنر نمیباشد
دلهاتون صاف همچون آیینه ست میدونم
شادباشید وسلامت
الهی نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم
نه تو آنی که گدارا ننوازی به نگاهی
در اگر باز نگردد نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم چوگدابرسر راهی
پاسخ
سپاس شده توسط: marzieh ، mozafar ، hoda

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۳: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۳ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۶ مرداد ۱۴۰۳، ۰۴:۴۴ ق.ظ