Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل: چگونگی اصلاح اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده
سلام وعرض ادب
 برای یک دوره گزارش ارزش افزوده سال 91، مبلغ خرید را بیشتر در اظهارنامه رد شده است الان میخوام مبلغ واقعی ودرست در اظهارنامه ثبت کنم،چگونه باید اصلاح کنم؟

سپاسگزارم.

*هوا بس ناجوانمردانه سرد است*
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام استاد بزرگواری کمک کردند.
جواب:
به سايت مربوطه رفته ( evat.ir ) به اصلاح اظهارنامه رفته و سال و دوره مربوطه را انتخاب كرده و اصلاح نمائيد .(تا رسيدگي نشده مي توان اصلاح كرد.)

سپاسگزارم ازاستاد بزرگوار.

موفق باشید.

*هوا بس ناجوانمردانه سرد است*
پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI
دوست عزیز سلام . در رابطه با اصلاح مالیات بر ارزش افزوده . هر شرکتی برای هر فصل میتوند یکبار اصلاحیه انجام دهد و مطابق با اظلاعات جدید پبت های اصلاحی را در سال جاری انجام داده و مانده ها را به حالت واقعی در بیاورد و از نظر دارایی هم مورد قبول بوده و هیچ مشکلی نداره. موفق باشید
پاسخ
سپاس شده توسط: sepideh ، حسین
(۰۷ اسفند ۱۳۹۲، ۱۱:۴۴ ق.ظ)sepideh نوشته: سلام وعرض ادب
 برای یک دوره گزارش ارزش افزوده سال 91، مبلغ خرید را بیشتر در اظهارنامه رد شده است الان میخوام مبلغ واقعی ودرست در اظهارنامه ثبت کنم،چگونه باید اصلاح کنم؟

سپاسگزارم.

سلام 
پیشنهاد می کنم ابتدا با ممیز خود در اداره ارزش افزوده صحبت نموده و پی از ارائه راهکار توسط ممیز مراتب را کتبا به اطلاع اداره ارزش افزوده برسانید تا مشکل ساز نشود .
پاسخ
سپاس شده توسط: sepideh ، حسین

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۳: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۳ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۶ مرداد ۱۴۰۳، ۰۴:۰۷ ق.ظ