Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش: ایجاد دو نامه در یک برگه میلینگ
Lightbulb 
سلام

چطور میتونم دوتا نامه توی یک برگه آ چهار به وسیله میلینگ آفیس 2013 ایجاد کنم؟
با تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام مجدد
طبق بررسی که انجام دادم، برای ایجاد دو نامه در یک صفحه باید از زبانه page layout و منوی margins و انتخاب گزینه custom margins و انتخاب گزینه 2pages per sheet از قسمت pages این کار را انجام داد.
حالا یک سوال دیگه پیش میاد که اگر بخواهیم چهار نامه در یک صفحه ایجاد کنیم چه کاری باید انجام داد؟
با تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۲ بهمن ۱۳۹۳، ۰۴:۲۷ ب.ظ)h.mallaki67 نوشته: حالا یک سوال دیگه پیش میاد که اگر بخواهیم چهار نامه در یک صفحه ایجاد کنیم چه کاری باید انجام داد؟

سلام . من برای این کار یه راه حل خیلی آسون بهتون پیشنهاد میدم . از قسمت insert روی text box کلیک کنید و چهارتا جعبه متن بیارید توی صفحه، تنظیماتش رو انجام بدید و نامه هاتون رو توش بنویسید . من خودم این کارو انجام میدم .باتشکر
پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI ، h.mallaki67
نقل قول:سلام . من برای این کار یه راه حل خیلی آسون بهتون پیشنهاد میدم . از قسمت insert روی text box کلیک کنید و چهارتا جعبه متن بیارید توی صفحه، تنظیماتش رو انجام بدید و نامه هاتون رو توش بنویسید . من خودم این کارو انجام میدم .باتشکر
سلام و درود
این کار فقط در صورتی امکان دارد که داده های نامه رو در چهار sheet مختلف ذخیره کنید و برای هر تکس بوکس یکی رو انتخاب کرد. ولی فقط محض اطلاعات عمومی میخواستم بدونم امکانش هست که فقط از یک sheet استفاده کرد؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام . من نميدونم ميلينگ آفيس چيه ولي طبق چيزي كه فهميدم اون راه حل رو گفتم كه در برنامه ورد بود. حالا شما ميتونين در اكسل طول و عرض پرينت توي يه شيت رو زيادتر كنين كه دوتا نامه در عرض و دوتا رو هم درطول پوشش بده. شما بعد از اينكه چهارتا نامه تون رو نوشتين انتخابشون كنين و بعدش بايد درقسمت page layout و بعد scale to fit ، هردو تا گزينه width و height رو ، روي 1page بذارين . باتشكر
پاسخ
سپاس شده توسط: h.mallaki67 ، Masoud_MI ، alipesaraklu

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۰: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۰ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۳ تير ۱۴۰۰، ۰۹:۴۳ ق.ظ