Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش: حسابداری مدارس غیر دولتی
سلام
من در حال حاظر حسابداری یک مدرسه غیر دولتی را شروع کردم اما از قبل حسابداری مدارس دولتی را داشته ام
سوال من اینجاست
1-این مدرسه تراز مالی از سال 89 تا به حال را ندارد برای شروع حسابداری چیکار باید بکنم ؟از چه سالی شروع کنم؟
2-اگر از سال 93-94 شروع به ساخت اسناد بکنم ایا اداره مالیات اجازه این کار را به من میدهد؟ و از من تراز سال قبل را نمیخواد؟
3-در مورد مالیات هایی که باید پرداخت شود ایا حقوق پرسنل شامل مالیات میشود؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام جناب آقای کیانی عزیز

ابتدا از طرف كلیه اعضای فروم‌لرن خدمت شما خیرمقدم عرض می‌كنم، به سایت خودتان خوش آمدید! همچنین بابت تأخیر در پاسخ از شما عذرخواهی می‌كنم.

از آنجا که سوالات شما خیلی کلی است، بهتر است با یک مشاور مالی (موسسه خدمات مالی/ حسابرسی) در این زمینه بصورت حضوری درخواست کمک نمائید تا شما را راهنمایی کنند. چرا که نیاز هست اطلاعات زیادی (من جمله اینکه آیا عملیات در دفاتر ثبت شده اند یا خیر؟ اسناد هزینه و درآمد این سال ها موجود است یا خیر؟ حسابهای بانکی و دسته چک های مورد استفاده در این ایام موجود هست یا خیر و...) را در اختیار ایشان قرار دهید.

در مورد مالیات حقوق نیز، در صورتی که حقوق اشخاص بیشتر از معافیت مالیاتی باشد به آنان مالیات تعلق می گیرد. در این رابطه نیز می توانید در سایت جستجو کنید و موضوعات زیادی که به توضیح مالیات حقوق پرداخته شده است را مطالعه نمائید.

با احترام...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: alipesaraklu ، saeed_70kiani ، حسین ، رحیمی پور

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۰: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۰ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۱۵ آذر ۱۴۰۰، ۰۴:۴۸ ق.ظ