Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بحث و گفتگو: مؤسسه حسابداری
سلام خدمت همه اساتید

من خیلی وقته دنبال یه موسسه حسابداری خوب برای یادگیری تحریر دفاتر و اظهارنامه میگردم .میتونین جایی رو بهم پیشنهاد بدین ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۳ مرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۴۴ ق.ظ)ailin767 نوشته: سلام خدمت همه اساتید

من خیلی وقته دنبال یه موسسه حسابداری خوب برای یادگیری تحریر دفاتر و اظهارنامه میگردم .میتونین جایی رو بهم پیشنهاد بدین ؟

سلام 
شما ابتدا سعی کنید در محیط های فعال حسابداری کار کنید تا با ترفند های مختلف نگهداری حساب ها آشنا بشین تحریر دفاتر بر اساس قوانین است و آیین نامه ها ست و پس از عبور از مرحله اول تحریر دفاتر کار چندان دشواری نخواهد بود .
موفق باشید
پاسخ
سپاس شده توسط: رحیمی پور ، alipesaraklu ، حسین ، hoda ، alisaedi ، ailin767 ، iranempire1381
نقل قول:سلام خدمت همه اساتید

سلام با عرض ادب و احترام

شما اگر با هزینه دوره آن مشکلی نداشته باشید می تونید تو مرکز آموزش حسابداران خبره PACT ثبت نام کنید(از نظر کیفیت آموزشی آموزشگاه های دیگه حرفی برای گفتن جلوش ندارن.|درضمن یکی از نمایندگی های رسمی دوره های بین المللی ACCA , CIMA , ... هستش)

با آرزوی موفقیت برای شما.
[عکس: sarbar_post.png]
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت (حسابداری و کامپیوتر) تبلیغ متنی شما در اینجا
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۳۹۷: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۳۹۷ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI