Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل: حسابداری پیمانکاری ساختمان
باسلام و احترام خدمت اعضای محترم
پروژه ای در رابطه با حسابداری پیمانکاری انتخاب کرده و هر چی کتاب و همچنین سایت رو مطالعه کردم تمام مطالب فقط آنها را توضیح داده اند و همه شبیه به هم هستند و هیچ مطلبی دال براینکه حسابداری پیمانکاری شرکتی را محاسبه کرده باشند پیدا نکردم.
همچنین هیچ سابقه ای در رابطه با انجام حسابداری پیمانکاری ندارم. از اعضا محترم ایا کسی میتواند راهنمایی کند؟؟
به یک سری از شرکتهای ساختمانی ایمیل زدم و جهت دریافت فایل اکسل مربوط به حسابداری در سالهای گذشته درخواست نمودم ولی هیچ شرکتی همکاری نکرد
حال جهت انجام پروژه نیاز به یک فایل اکسل مربوط به حسابداری پیمانکاری ساختمان دارم. ایا کسی در این رابطه میتواند همکاری کند؟؟
پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزارم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام دوست عزیز من خودم  حسابدار پیمانکاری هستم و همین مشکلات را درشروع کار داشتم اما با شرکت در برخی کلاس ها و دوره های آموزشی و CD های مربوط به حسابداری پیمانکاری خیلی در این ضمینه پیشرفت کردم توصیه من به شما بازدید از سایت پرشین حساب است . موفق باشید
پاسخ
سپاس شده توسط:
اگر کسی از دوستان فایل حسابداری پیمانکاری در اختیار دوستان قرار بده یا یک دوره کار حسابدرای پیمانکاری به دوستان در گروه اموزش بده خیلی خوبه دیگران هم استفاده می کنند قبلا هم چنین پیشنهادی شد نمیدونم عملی شد یا نه
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۶ بهمن ۱۳۹۴، ۰۹:۳۸ ق.ظ)naserrezai94 نوشته: اگر کسی از دوستان فایل حسابداری پیمانکاری در اختیار دوستان قرار بده یا یک دوره کار حسابدرای پیمانکاری به دوستان در گروه اموزش بده خیلی خوبه دیگران هم استفاده می کنند قبلا هم چنین پیشنهادی شد نمیدونم عملی شد یا نه

با سلام

حسابداری پیمانکاری در دانشگاه تدریس شده است
و تدریس دوباره آن کاری از پیش نخواهد برد

لازم است عزیزان کار انجام بدهند و پرسشهای لازم را مطرح نمایند
در این حالت آموخته ها هرگز فراموش نخواهد شد

ماهرگز شما را تنها نخواهیم گذاشت
بشرط آنکه زحمت تفکر و تحلیل را بخود بدهید اگر نتیجه ای حاصل نگردید
سئوال خود را مطرح نمایید

با احترام
پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI ، parisa68

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
نرم افزار حسابداری آرین سیستم تبلیغ متنی شما در اینجا
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۳۹۶: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۳۹۶ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۴۸ ب.ظ