Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل: رفع پیغام خطا 432 در هلو
سلام .
من وفتی میخوام توی هلو اصلاح میانگین قیمت رو انجام بدم یا وقتی میخوام حسابها رو ببندم (که به صورت خودکار اصلاح قیمت رو انجام میده) پیام خطا 432 میده اینو چه جوری رفع کنم؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام خدمت شما دوست عزیز
 در راجب به هلو و هر پیغام خطا ی که دارید به پشتیبانی هلو تماس بگیرید انها به بهترین نحو و مطمئن ترین شکل کمکتون میکنند با شماره 021-23067
برمقصد خود تمرکز کنید،نه بر موانعی که سر راهتان قرار دارند.
حرکت،تلاش و استقامت کنید .تا به مقصد مطلوب خود برسید.
پاسخ
سپاس شده توسط:
البته کمک که نه ، بیشتر مغلطه می کنند . متاسفانه اصلا حسابداری و حتی کارکرد سیستم خودشونم بلد نیستن .
پاسخ
سپاس شده توسط: salmanadl
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۱۳ ب.ظ)یوسفی نوشته: البته کمک که نه  ، بیشتر مغلطه می کنند  . متاسفانه  اصلا حسابداری و حتی کارکرد سیستم خودشونم بلد نیستن .

چرا ؟ شاید یه مقدار اذیت بشین ولی مداوم تماس بگیرید .تا مشکلتون برطرف بشه . میتونید در کلوپ مشتریان طرفه نگار عضو بشین و اونجا هم پیغام خطا ی که سیستم بهتون میده را بزارین و تقاضای کمک کنید. 24 ساعته جواب میده

من خودمم از هلو استفاده میکنم و موقعی که مشکل داره نرم افزارخیلی اذیت میشم ولی معمولا با تماسهای زیاد مشکلم بعد از چند وقت برطرف میشه. من معمولا موقع ارتقاء که برنامه رو بخوام دوباره نصب کنم مشکل دارم و گر نه زیاد مشکلی ندارم
برمقصد خود تمرکز کنید،نه بر موانعی که سر راهتان قرار دارند.
حرکت،تلاش و استقامت کنید .تا به مقصد مطلوب خود برسید.
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
این نرم افزار هلو یکم اذیت میکنه بعضی وقتا که تا اساسی پیگیر نباشی درست نمیشه و به جایی نمیرسه واقعا
توصیه میکنم به جد پیگیر کنید تا به نتیجه برسین
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵، ۰۸:۱۳ ب.ظ)یوسفی نوشته: البته کمک که نه  ، بیشتر مغلطه می کنند  . متاسفانه  اصلا حسابداری و حتی کارکرد سیستم خودشونم بلد نیستن .

دقیقا ، پشتیبانیشون بدرد نمیخوره هی باید زنگ بزنی ، تیکت میزنی میگن برو تماس بگیر ، تماس بگیری درست حسابی جواب نمیدن
موندم چیکار کنم ، متوصل شده به این انجمن Big Grin
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۳: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۳ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۶ مرداد ۱۴۰۳، ۰۵:۰۰ ق.ظ