Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات


تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بخشنامه: ابلاغ فرم نمونه پرداخت‌های کارفرمايان به اشخاص حقيقی غير از کارکنان خود
#1
شماره: 30-95-230
تاريخ: 06-05-1395
پيوست: دارد (كليك كنيد)

موضوع: ابلاغ فرم نمونه پرداخت‌هاي کارفرمايان به اشخاص حقيقي غير از کارکنان خود که مشمول پرداخت کسورات بازنشستگي يا بيمه نمي‌باشند (با عنوان حق المشاوره، حق حضور در جلسات، حق التدريس، حق التحقيق و حق پژوهش) موضوع تبصره ماده 86 قانون ماليات‌هاي مستقيم اصلاحي مصوب 31-04-1394

در اجراي تبصره ذيل ماده 86 قانون ماليات‌هاي مستقيم اصلاحي مصوب 31-04-1394، به پيوست فرم نمونه اعلام مشخصات دريافت کنندگان وجوه موضوع تبصره مذکور، ابلاغ مي‌گردد.

منبع:‌ سازمان امور مالياتي كشور
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: sepideh ، حسین ، hoda ، parisa68
#2
سلام
ببخشید در رابطه با فرمی که بالا قرار دادید باید دستی پر شه و حضوری به اداره دارایی تسلیم شه یا از طریق سامانه؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
#3
(۲۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۶:۳۳ ب.ظ)parisa68 نوشته: سلام
ببخشید در رابطه با فرمی که بالا قرار دادید باید دستی پر شه و حضوری به اداره دارایی تسلیم شه یا از طریق سامانه؟

سلام سركار خانم پريسا گرامي

فكر مي‌كنم اين فرم مي‌بايست بصورتي دستي تهيه شده و پس از تكميل، تحويل سازمان امور مالياتي گرديده و ثبت و رسيد گردد.

با احترام...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: حسین ، parisa68
#4
با سلام
میخواستم بدونم آیا پر کردن این فرم در مورد کارگاههایی که از کارشناس ایمنی و بهداشت بصورت هفته ای یکبار استفاده میکند نیز کاربرد دارد؟ ضمنا آیا از حق الزحمه کارشناس ایمنی و بهداشت بایستی مالیات کسر گردد؟ اگر بله. با چه نرخی؟
با سپاس
از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر میدهم،

چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست.
پاسخ
سپاس شده توسط:
#5
(۲۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۳۶ ب.ظ)EHSAN.B نوشته: با سلام
میخواستم بدونم آیا پر کردن این فرم در مورد کارگاههایی که از کارشناس ایمنی و بهداشت بصورت هفته ای یکبار استفاده میکند نیز کاربرد دارد؟ ضمنا آیا از حق الزحمه کارشناس ایمنی و بهداشت بایستی مالیات کسر گردد؟ اگر بله. با چه نرخی؟
با سپاس

سلام دوست گرامي

درصورتي كه پرداخت به ايشان مشمول پرداخت کسورات بازنشستگی یا بیمه نباشد، و يا با كارشناسان مزبور قراردادهاي همكاري تحت عناوين مطرح شده در تبصره ماده 86 ق.م.م منعقد گردد، پاسخ سوال شما مثبت بوده و مي‌بايست از ايشان نيز با نرخ 10% ماليات كسر و به دارائي پرداخت نمود.

با احترام...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: EHSAN.B


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۰: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۰ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰، ۰۴:۰۹ ق.ظ