Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل: مشکل تحریر دفاتر به دلیل مانده حساب تراز اختتامیه
باسلام و وقت بخیر و تشکر از سایت بسیار خوب و مدیرمحترم سایت. دوستان بنده در دفاتر قانونی سال 94 به مشکلی برخوردم که تراز اختتامیه بنده دارای مانده میباشدو برای تراز افتتاحیه نمیدونم چطور برطرف کنم؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام جناب آقای لشکری عزیز

ابتدا از طرف كلیه اعضای فروم‌لرن خدمت شما خیر مقدم عرض می‌كنم، به سایت خودتان خوش آمدید!

لطفاً بفرمائید که سند اختتامیه شامل چه اقلامی است و مانده شما مربوط به کدام حساب می‌باشد؟

با احترام...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط:
باسلام ممنون از لطفتون و این سایت بسیارعالی.جا داره بنده هم از شما تشکر کنم. جسارتا بنده چطور میتونم خدمتتون از آخرین صفحه دفتر روزنامه براتون عکس بذارم؟ تا شما روئیت کنید؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
یا اگر امکان صحبت به صورت تلفنی میباشد که جه بهتر
یااگر بشود تلفنی باهاتون صحبت کنم چه بهتر ویا اینکه سایته خوبتون از کانال تلگرام برخوردارنیست؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۶:۱۵ ب.ظ)امیرلشکری نوشته: باسلام ممنون از لطفتون و این سایت بسیارعالی.جا داره بنده هم از شما تشکر کنم. جسارتا بنده چطور میتونم خدمتتون از آخرین صفحه دفتر روزنامه براتون عکس بذارم؟ تا شما روئیت کنید؟

ضمن عرض سلام مجدد خدمت شما

خواهش می‌کنم، انجام وظیفه بود.

برای درج عکس در سایت، می‌بایست فایل مورد نظر خود را در یک سرویس آپلود فایل رایگان مثل Picofile.com آپلود کرده و سپس آدرس عکس را در ویرایشگر سایت گزینه "افزودن یک عکس" قرار بدهید.

(۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۶:۱۶ ب.ظ)امیرلشکری نوشته: یا اگر امکان صحبت به صورت تلفنی میباشد که جه بهتر
یااگر بشود تلفنی باهاتون صحبت کنم چه بهتر ویا اینکه سایته خوبتون از کانال تلگرام برخوردارنیست؟

تلفن بنده در سایت موجود است؛ علی‌ای‌حال درصورتی که پس از دیدن سند اختتامیه نیاز به این‌کار باشد نیز شماره خود را برای شما از طریق پیام خصوصی ارسال خواهم کرد. همچنین بنده برای این سایت کانال تلگرامی ایجاد کرده‌ام، ولیکن بنا به دلائلی تا کنون آن را اعلام عمومی نکرده ام. انشاءالله در آینده ای نزدیک این کار انجام خواهد گردید.

با احترام...

پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام. قبل از هرچیزی واقعا جا داره از این پیگیری شما و قابل دونستن شما برای پاسخگویی سوالات بنده واقعا تشکر کنم .ممنون. راستش بنده نتونستم آپلود کنم اگر زحمتی برای شما نباشه از طریق تلگرام ارسال کنم
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام دوست عزیز

خواهش می‌کنم، کاری نکردم. دفاتر شما را دیدم و این اختلاف (مانده سند اختتامیه) ناشی از نبستن حساب بدهی‌های شرکت بود. در سند اختتامیه تنها دارایی‌ها و سرمایه شرکت به حساب تراز اختتامیه بسته شده بود.

با احترام...

پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۰: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۰ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰، ۰۴:۲۰ ق.ظ