Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش: نرم افزار شایگان
عرض ادب واحترام
من از نرم افزار شایگان جديدا استفاده ميكنم مشكلي كه دارم اينه كه ماهانه نزديك به800نفر رو بايد تويه سند وارد كنم راهي واسه آسوني كاروجود داره؟
مثلاميشه فايل اكسل مورد نظررو تو سيستم فراخوند؟يا راهي وجود داره سند ماه قبل رو كپي كرد؟
ممنون ميشم پاسخگوباشيد
پاسخ
سپاس شده توسط:
باسلام
متاسفانه سوال شما رو نمیدونم~~azadeh parto ولی بعنوان حسابرس هر شرکتی که استفاده میکرده رفتم نتونستن گزارشات درستی بهمون بدهند. حتی گزارشات بعضا از قسمتهای مختلف باهم مغایرت دارند و متاسفانه بدی این نرم افزار اینه که مدیران ایرادات خودشون رو قبول نمیکنند و مدام طی تماسهای که دیدم شرکتها باهاشون میگیرن خیلی راحت میگن ایراد از شماست
پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام
جواب سوالمو پيدا كردم كافيه يه سند جديد بازكنيد قسمت پايين نرم افزار سمت چپش توقسمت كپي از شماره سندي كه ميخواين رو وارد كرده و اينتر بزنيم سند كپي ميشه وكافيه دوسندرو تو اكسل باهم مقايسه كرد
پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI
(۱۵ بهمن ۱۳۹۲، ۱۲:۱۲ ب.ظ)'azadeh parto' نوشته: با سلام
جواب سوالمو پیدا كردم كافیه یه سند جدید بازكنید قسمت پایین نرم افزار سمت چپش توقسمت كپی از شماره سندی كه میخواین رو وارد كرده و اینتر بزنیم سند كپی میشه وكافیه دوسندرو تو اكسل باهم مقایسه كرد

خانم پرتو عزیز
تو تمامی نرم افزار های یکپارچه ویا حتی برخی از نرم افزار های معمولی امکان کپی سند و یا تعریف سند های ماهیانه وجود دارد
موفق باشید

پاسخ
باسلام
آیا کسی از دوستان دمو یا فایل راهنمای تصویری ویا... از این نرم افزار ، دراختیار دارد؟ اگر بلی ممنون خواهم شد در این تاپیک قرار دهند.
بااحترام
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۶ بهمن ۱۳۹۲، ۰۷:۵۲ ب.ظ)'mehdiasiaban' نوشته: خانم پرتو عزیز
تو تمامی نرم افزار های یکپارچه ویا حتی برخی از نرم افزار های معمولی امکان کپی سند و یا تعریف سند های ماهیانه وجود دارد
موفق باشید

عرض ادب جناب آسيابان
هركارميكردم نميشد آخه ولي آخرش كارنشد نداريم

پاسخ
سپاس شده توسط:
با سلام و خسته نباشید.
گغته شد که در نرم افزار شایگان میتوان اسناد چاپی را به صورت دلخواه طراحی کرد . میخواستم بدونم چطور باید این کار رو انجام بدم؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.
خدایا تو را شکر - نه به خاطر دادهات و ندادهات - بلکه تو را شکر، به خاطر اینکه تو خدای منی و من بنده تو - تو را شکر به خاطر اینکه خدا تویی و خدایی فقط سزاوار توست
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵ مرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۱۹ ب.ظ)'alipesaraklu' نوشته: با سلام و خسته نباشید.
گغته شد که در نرم افزار شایگان میتوان اسناد چاپی را به صورت دلخواه طراحی کرد . میخواستم بدونم چطور باید این کار رو انجام بدم؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام
دوست عزيز ميشه واضحترسوالتونومطرح كنيد؟
شايدمنظوراز دلخواه انتقال اين اسناد به اكسل باشه و تغيراتي كه ميشه انجام دادوسندموردنظروچاپ كرد

پاسخ
سلام.
من میخوام از سند حسابداری که در نرم افزار شایگان ثبت کردم پرینت بگیرم و بایگانی کنم. فرم این سند حسابداری به صورت استاندارد نیست یعنی ستونی به نام مبلغ جزء نداره. میخوام شکل سند حسابداری که پرینت میگیرم با فرمت استاندار سند حسابداری باشه ، یعنی دارای ستون های کد حساب ، شرح حساب ، عطف ، مبلغ جزء ، بدهکار و بستانکار باشه. و مبلغ حسابهای معین رو در ستون مبلغ جزء نشان بده و مبلغ حسابهای کل رو - با توجه به ثبت انجام شده - در ستون بدهکار یا بستانکار. آیا این کار در این نرم افزار امکانپذیر می باشد؟
خدایا تو را شکر - نه به خاطر دادهات و ندادهات - بلکه تو را شکر، به خاطر اینکه تو خدای منی و من بنده تو - تو را شکر به خاطر اینکه خدا تویی و خدایی فقط سزاوار توست
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۶ مرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۱۲ ق.ظ)'alipesaraklu' نوشته: سلام.
من میخوام از سند حسابداری که در نرم افزار شایگان ثبت کردم پرینت بگیرم و بایگانی کنم. فرم این سند حسابداری به صورت استاندارد نیست یعنی ستونی به نام مبلغ جزء نداره. میخوام شکل سند حسابداری که پرینت میگیرم با فرمت استاندار سند حسابداری باشه ، یعنی دارای ستون های کد حساب ، شرح حساب ، عطف ، مبلغ جزء ، بدهکار و بستانکار باشه. و مبلغ حسابهای معین رو در ستون مبلغ جزء نشان بده و مبلغ حسابهای کل رو - با توجه به ثبت انجام شده - در ستون بدهکار یا بستانکار. آیا این کار در این نرم افزار امکانپذیر می باشد؟

تا اونجاييكه من كار كردم چنين مواردي نبوده وبيشترمركز هزينه رو تو سند آورده واسه اطمينان بيشتر شما ميتونيد از پشتيبان اين نرم افزار راهنمايي لازم رو بخوايد
شماره تماس:02188795160

پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۰: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۰ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۱۱ مرداد ۱۴۰۰، ۰۴:۲۸ ق.ظ