Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشكل: سند پرداخت
سلام. من کارهای مالی یه شرکت را انجام میدهم که متاسفانه بعضی از پرداخت های این شرکت به اشخاص، سند پرداخت ندارد و به اشخاص طلبکار دسترسی ندارم که بخواهم دوباره سند نقدی بنویسم و امضاء بگیرم و اونهایی هم که ازجاری شرکا پرداخت شده فیش ندارد و نمی توانم پرینت حساب ها را جزء ضمائم سندم بیاورم ، در اینصورت باید چکار کنم ؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۸ آذر ۱۳۹۶، ۰۵:۱۶ ب.ظ)ابوذر نوشته: سلام. من کارهای مالی یه شرکت را انجام میدهم که متاسفانه بعضی از پرداخت های این شرکت به اشخاص، سند پرداخت ندارد و به اشخاص طلبکار دسترسی ندارم که بخواهم دوباره سند نقدی بنویسم و امضاء بگیرم و اونهایی هم که ازجاری شرکا پرداخت شده فیش ندارد و نمی توانم پرینت حساب ها را جزء ضمائم سندم بیاورم ، در اینصورت باید چکار کنم ؟

سلام - بر اساس قانون جدید از تاریخ 95/01/01 کلیه پرداخت ها بالای 50/000/000 ریال باید از طریق سیستم بانکی باشد و در صورتی که فیش واریز گم شود صورتحساب بانک کاملا مشخص است. هر سندی که شما میزنید نیازمند اسناد و مدارک مثبته و کامل می باشد پس بدون ضمایم نمیتوانید سند بزنید مثلا
بستانکاران **
          جاری شرکا**
شما به عنوان مسئول امور مالی وظیفه دارید پرداخت های جاری شرکا و تنخواه گردان ها و صندوق داران را مدیریت کنید تا مشکلاتی از این دست به وجود نیاید. موفق باشید
پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI ، رحیمی پور ، حسین
(۱۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۹:۵۲ ق.ظ)شریفیان نوشته: سلام - بر اساس قانون جدید از تاریخ 95/01/01 کلیه پرداخت ها بالای 50/000/000 ریال باید از طریق سیستم بانکی باشد و در صورتی که فیش واریز گم شود صورتحساب بانک کاملا مشخص است. هر سندی که شما میزنید نیازمند اسناد و مدارک مثبته و کامل می باشد پس بدون ضمایم نمیتوانید سند بزنید مثلا
بستانکاران **
          جاری شرکا**
شما به عنوان مسئول امور مالی وظیفه دارید پرداخت های جاری شرکا و تنخواه گردان ها و صندوق داران را مدیریت کنید تا مشکلاتی از این دست به وجود نیاید. موفق باشید

سلام . بابت جواب ارسالی ممنون ،اما این قضیه مربوط به قبل از ورود من به آن شرکت می باشد. حالا چکارباید کرد؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۱ آذر ۱۳۹۶، ۰۲:۳۲ ب.ظ)ابوذر نوشته: سلام . بابت جواب ارسالی ممنون ،اما این قضیه مربوط به قبل از ورود من به آن شرکت می باشد. حالا چکارباید کرد؟

سلام جناب آقای ابوذر عزیز

ضمن تشکر از پاسخ سرکار خانم شریفیان گرامی و با کسب اجازه از ایشان، همانطور که بیان گردید بابت پرداخت‌هایی که از طریق بانک انجام شده است، شماره پیگیری بانک و همچنین صورتحساب بانک موجود است و می‌توانید نسبت به اخذ پرینت از رسید بانکی (با شماره پیگیری مربوط) اقدام نمائید، ولیکن بابت واریزی‌هایی که از طرف جاری شرکاء انجام شده است تنها راه درخواست از صاحب حساب جهت انجام کاری مشابه روش خودتان (اخذ رسید بانکی با توجه به کد پیگیری تراکنش) می‌باشد.

با احترام...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: ابوذر ، رحیمی پور ، حسین ، rasoolz313

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۰: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۰ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰، ۰۶:۲۳ ق.ظ