Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

نظرسنجی: نظرتان در مورد انتخاب سرپرستان بدین روش چیست ؟
شما دسترسی شرکت در این نظرسنجی را ندارید.
خوب
100.00%
6 100.00%
متوسط
0%
0 0%
بد
0%
0 0%
مجموع 6 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب سرپرست
با سلام

هدف از ایجاد این تاپیک ایجاد یک نظر سنجی در مورد چگونگی انتخاب سرپرست های تالار من جمله سرپرست حسابداری مالی ، نرم افزار ، زبان تخصصی و ... می باشد . در ضمن سرپرست های مورد نظر همگی با استفاده از نظر سنجی بین اعضاء محترم تالار انتخاب می شوند ولا غیر .

ابتدا خواهشمند است که نظرتان را راجع به چگونگی انتخاب اعم از میزان ارسال ، مفید بودن ارسال ، شناخت قبلی و یا ... بیان کنید و سپس اعضاء مورد نظر خود را ذکر کنید .

ذکر این نکته هم ضروری است که این نظرسنجی با اضافه شدن اعضاء جدید و یا گذشت زمان ، در آینده تکرار می شود تا دوستان شایسته تر بعنوان سرپرست انتخاب شوند .

با احترام ...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: asena ، sepideh
در ضمن از شما کاربران گرامی خواهشمندم از ارسال پاسخ بصورت : منم موافقم ، فکر خوبیه ، تشکر و موارد این چنینی جدا خودداری نمائید و پاسخ کاملی بدهید تا مجبور به حذف ارسال نشویم و بعد از پاسخ دادن به موضوع فوق ، در سوال نظر سنجی نیز مشارکت نمائید .

با احترام ...

پاسخ
سپاس شده توسط: asena ، sepideh
دوستان دو روز می گذره اما ...
کسی نظر خاصی نداره ؟ لطفا علاوه بر شرکت در سوال نظر سنجی ، نظر خودتون پیرامون موضوع مورد بحث رو هم ارائه بدید .

با احترام ...

پاسخ
سپاس شده توسط:
باسلام.دوستان باتوجه به دانش و توانایی شون لطف بفرمایند حاضر به تقیل کدامین مسئولیت در تالار هستند تا مدیریت تالار و بقیه کاربران نسبت به انتصاب ایشان ارائه نظر نمایند..
بنده به دلیل اینکه تخصصی و اطلاعاتی خوبی در زمینه حسابداری ندارم همون بهتره که به عنوان مدیر هیچکدوم از بخش ها انتخاب نشم..البته با اجازه شما دوستان و مدیریت تالار...
بهای استفاده از این مطلب 12صلوات واسه ظهور آقا امام زمان می باشد...البته اگه تمایل داشتید.
پاسخ
سپاس شده توسط: جویا
سلام به همه
مسعود جان یه کم زوده ایشالا اگه چند وقتی صبر کنی تا تالار را بیوفته خود به خود اعضایی که قابلیت مدیر شدن رو دارن پیدا میشه
موفق باشید
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰ فروردین ۱۳۹۲، ۰۸:۵۷ ب.ظ)khoshnoud نوشته: باسلام.دوستان باتوجه به دانش و توانایی شون لطف بفرمایند حاضر به تقیل کدامین مسئولیت در تالار هستند تا مدیریت تالار و بقیه کاربران نسبت به انتصاب ایشان ارائه نظر نمایند..
بنده به دلیل اینکه تخصصی و اطلاعاتی خوبی در زمینه حسابداری ندارم همون بهتره که به عنوان مدیر هیچکدوم از بخش ها انتخاب نشم..البته با اجازه شما دوستان و مدیریت تالار...
سلام جناب خشنود عزیز
ممنون بابت نظرتون ، فکر خوبیه .
اختیار دارید ، شکست نفسی می فرمائید .
اگه نظرتون عوض شد ما استقبال می کنیم .

(۲۰ فروردین ۱۳۹۲، ۰۹:۲۲ ب.ظ)mehdiasiaban نوشته: سلام به همه
مسعود جان یه کم زوده ایشالا اگه چند وقتی صبر کنی تا تالار را بیوفته خود به خود اعضایی که قابلیت مدیر شدن رو دارن پیدا میشه
موفق باشید
سلام آقای آسیابان گرامی
ضمن تشکر از اظهارنظر جنابعالی ، با فرمایش شما موافقم . اما تنها مشکلی که وجود داره اینه که در زیر سایه اساتیدی که اینجا وجود دارن و نیازی به معرفی هم نیست ، این عنوان مدیریت واسه من یکی که خیلی سنگینه . اما اگر نظر بقیه دوستان هم همین باشه ، خب فعلا از انتخاب مدیر و سرپرست خودداری می کنیم .

با احترام ...

پاسخ
سپاس شده توسط:
باسلام وخداقوت خدمت دوستان عزیز علی الخصوص مدیرمحترم داداش افشین
من هم تقریبا با اقای اسیابان موافقم چون هنوز هم بعضی دوستان باهم اشنایی ندارن واساتید محترم سایت هم بیشترشون تقریبا همیشه غایبن
واما نظراسنا، به نظر من درقسمت زبان اگه ابجی مونگرل قبول کنند واین وظیفه روبرعهده بگیرن این بخش هم حتما رونق میگیره وایشون این توانایی روبه نظرمن داره
امیدوارم به مرورزمان وبا اومدن دوستان بتونیم بهترین مدیران رو انتخاب کنیم البته همه بهترین هستن
یاحق
الهی نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم
نه تو آنی که گدارا ننوازی به نگاهی
در اگر باز نگردد نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم چوگدابرسر راهی
پاسخ
سپاس شده توسط: moongirl
با سلام ودرود
با تشكر از زحماتي كه جناب آقاي معدلي و ساير دوستان براي راه اندازي اين سايت كشيده اند و مي كشند .
به نظر من بعضي از اساتيد و دوستان با سابقه قديمي كه عضو تالار مي شوند بايد با توجه به توانمندي هايشان كه براي همه ما مبرز ومبرهن مي باشد بدون در نظر گرفتن تعداد ارسال و... بعنوان مدير انتخاب شوند البته با موافقت خود اين بزرگواران با تشكر از اين همه تلاشتان
موفق ومويد باشيد
پاسخ
سپاس شده توسط:
با عرض سلام مجدد

ضمن تشکر از سرکار خانم آسنا گرامی و سرکار خانم شاهی گرامی ،

در ابتدا باید خدمت خانم آسنا عرض کنم همین خانم مون گیرل هم غایبن ! ما هم مجبوریم فعلا تا شناخته شدن سایت از انتخاب مدیر و مسئولین امتناع کنیم .

و اما با نظر خانم شاهی موافقم ، شاید بعضی از عزیزان تمایل نداشتند که مدیر شوند و یا مشغله کاری زیادی داشتند و نتونستند موافقت کنند که مدام فعالیت داشته باشند ، هرچند حضور اندک اونها هم برای ما غنیمت بحساب میاد .

با احترام ...

پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام و عرض ادب خدمت کلیه سروران فروم لرن

از امروز می خوام برای قسمت های مختلف تالار سرپرست انتخاب کنم و امیدوارم بقیه دوستان در این باره اظهار نظر کنند چرا که سایت متعلق به کلیه کاربران عزیز است و بنده فقط هماهنگ کننده و به نوعی ناظم هستم و نه بیشتر.

به هر حال می خوام برای شروع یک سرپرست برای بخش زبان انتخاب کنم. لطفا دوستانی که تمایل به همکاری دارند در همین قسمت اعلام کنند و بقیه عزیزان نظر خود را اعلام کنند.

با احترام...

پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۳: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۳ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۳ آبان ۱۴۰۳، ۱۱:۰۱ ب.ظ