Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات


تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش: تنخواه گردان
#1
در شرکتی که کار می کنم یکی از شرکاء که مدیر عامل هم هست،به علت اینکه امکان کارت به کارت کردن از حساب جاری شرکت وجود ندارد حسابی شخصی به نام خود افتتاح کرده و از محل آن و به صورت کارت به کارت هزینه های جاری و سایر پرداخت های شرکت را انجام می دهد یعنی ابتدا از حساب جاری شرکت به حساب شخصی خود واریز کرده و سپس پرداخت ها ر انجام می دهد؟ سوال من این است که آیا حساب شخصی شریک را می توان به عنوان تنخواه در نظر گرفت؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
#2
سلام و عرض ادب خدمت شما

جنابعالی می‌توانید حساب ایشان را بعنوان تنخواه در نظر بگیرید، ولیکن دقت کنید که کلیه امور مربوط به تنخواه گردان در این خصوص را رعایت فرمائید. همچنین بهتر است با توجه به بخشنامه: اجرای حکم تبصره ۳ ماده ۱۴۷ قانون مالیات‌های مستقیم هزینه‌های پرداختی بیش از ۵۰ میلیون ریال شرکت، حتماً از طریق سیستم بانکی شرکت و در وجه طرف حساب صادر گردیده باشد.

با احترام...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: رحیمی پور ، حسین


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۰: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۰ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۲ تير ۱۴۰۰، ۱۲:۰۲ ق.ظ