Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیریت عکس و فایل های دریافتی
با سلام
قبلا به راحتی با زدن یک کلیک ،عکسهایم را ( دریافتی توسط ایمیل ویا موجود درسیستمم) میتونستم مشاهده کنم.بعد از مدتی (خودم درسیستمم نوع آوری ویا خرابکاری کردمBlush) با کلیک راست روی عکسهای سیستمم میتونستم عکسهامو ببینم اما امروز نمیدونم کدوم برنامه رو حذف کردم که فقط از طریق km player میتونم عکسامو ببینم.نیاز به نصب ویا دانلود کدوم برنامه دارم؟

ضمنا یک فایلی با فرمت dwg به میلم فرستاده شده که متاسفانه اونهم باز نمیشود.
منتظر راهنمایی تان هستم.
با تشکر واحترام
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام دوست عزیز

در مورد سوال اولتون نیاز به نصب برنامه یا نرم افزاری نیست ، فقط کافیه بر روی یک عکس راست کلیک کنید و گزینه Properties رو انتخاب کنید ، بعد در پنجره باز شده در تب General و در قسمت Opens with بر روی Change کلیک کنید و در پنجره جدید برنامه Windows Picture and Fax Viewer رو انتخاب کنید و OK کنید
نکته : عکس ها چندین نوع پسوند دارند ، و اون عکسی که این عملیات رو روش انجام دادید فقط یک پسوند ( مثلا GIF ) دارد . نتیجه اینکه ممکنه اگه یه عکس دیگه با یه پسوند دیگه رو خواستید باز کنید باز هم همون مشکل رو دارید و باید همین کارها رو دوباره انجام بدید ولی اگه عکس با همون پسوند قبلی باشه دیگه نیازی به این کار نیست .

و در مورد سوال دوم فایلی که فرمودید با نرم افزار AutoCAD باز میشه .

با احترام ...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: sepideh ، marzieh
سلام مجدد
درست فرمودید اون فایلی که پسوند dwgداشت نقشه منزلی بود که برای مشاهده اش به برنامه نقشه خوانی نیاز بود .اما را جع به کلیک راست نیز فرمایشتون متین ،بنده برای دیدن عکسهام همین روش شمارا (اخیرا" )انجام میدهم درصورتیکه قبلا اینگونه نبوده وبا یک کلیک عکسهام در برنامه ای باز میشدند که میتوانستم همانجا بررویشون ویرایش انجام بدم. که همین الان بخاطرم آمد که اون برنامه
microsoft office picture manager بوده که گویا از سیستم حذف شده.وچون درحال حاضر ازسیستم دیگری استفاده میکنم نمیتونم بررسی کنم.آیا تصورم درسته؟
از پاسختون بسیار تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام دوست گرامی

خواهش می کنم
معمولا روی هر سیستمی عکسها با این دو برنامه فوق الذکر باز می شوند ، حالا در کنار اینها برنامه های دیگری هم هست

این برنامه ای که فرمودید اگر برنامه آفیس رو پاک کرده باشید ، خود به خود حذف میشه . شما می تونید دوباره نصبش کنید اما اگر هم پاک نشده می تونید همون کاری رو که گفتم انجام بدید تا عکسهاتون از دفعه دوم به بعد فقط با یک کلیک دوباره باز شوند . در ضمن با توجه به اینکه گفتید ویرایش انجام می دادید پس قطعا همون برنامه ای که نام بردید بوده چون نرم افزار پیش فرض ویندوز امکان ویرایش عکس رو نداره .

با احترام ...

پاسخ
سپاس شده توسط: marzieh
سلام
امان از ندونستن
برنامه آفیس را پاک نکردم

[عکس: %DA%A9%D9%84%DB%8C%DA%A9.bmp]

اما هدفم از ارسال این عکس: آیکن microsoft office picture رو نگاه کنید علتش چیه؟
ازنظرتون برنامه خوب جهت ویرایش عکس چیه؟
با احترام وتشکر
پاسخ
سپاس شده توسط:
من خودم به شخصه دانسته هام یک در میلیون ندانسته هام هست یا شاید خیلی کمتر
نمونه :
درمورد اینکه علت نشون ندادن آیکنش چیست چیزی نمی دونم ، اما برای اینکه آیکنش بیاد روی اون راست کلیک کنید و Propeties رو انتخاب کنید بعد روی Change Icon کلیک کنید و عکسش رو دوباره انتخاب کنید .

و اما در مورد سوال دوم نرم افزارهای زیادی وجود داره ، یه سرچ توی گوگل کنید ، پیدا می کنید .

با احترام ...

پاسخ
سپاس شده توسط: sepideh

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۰: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۰ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۲۹ خرداد ۱۴۰۰، ۰۷:۵۷ ب.ظ