Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات


تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اولین همایش بین‌المللی پیوند بازار سرمایه امروز برگزار می شود
#1
با حضور رئیس سازمان بورس ؛
اولین همایش بین‌المللی پیوند بازار سرمایه امروز برگزار می شود .

اولین همایش بین‌المللی پیوند بازارهای سرمایه امروز (چهارشنبه) در سالن همایشهای شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه برگزار می‌شود .

به‌گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا) و به نقل از سمات، در این همایش مدیران عالیرتبه بازارهای سرمایۀ چند کشور آسیایی از جمله مدیران نهادهای پس از معاملات کره جنوبی، پاکستان، اندونزی و عضو هیئت مدیره مجمع نهادهای پس از معاملات آسیا و اقیانوسیه حضور دارند.

اولین همایش بین‌المللی پیوند بازارهای سرمایه با سخنرانی دکتر صالح‌آبادی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز می‌شود و پس از آن، دکتر محسنی معاون سازمان بورس و اوراق بهادار، حامد سلطانی‌نژاد مدیرعامل شرکت سمات، دکتر حسین محمدی مشاور مدیرعامل سمات، آصف شاه عضو هیئت مدیرۀ گروه نهادهای ثبت، تسویه و پایاپای آسیا و اقیانوسیه (ACG) و یونگ هو پارک مدیر خدمات سرمایه‌گذاری شرکت سپرده‌گذاری اوراق بهادار کره جنوبی مقاله ارائه خواهند کرد.

همچنین آنانتا ویوگو مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اندونزی، حسن فوزی مدیرعامل شرکت تسویه وجوه و تضمین اندونزی و ایجاز علی شاه مدیر بازاریابی و خدمات مشتریان شرکت سپرده‌گذاری مرکزی پاکستان سخنرانان این همایش خواهند بود.

منبع:
پايگاه اطلاع رساني بازار سرمايه - سنا
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط:
#2
نخستین همایش بین المللی "پیوند بازارهای سرمایه" امروز با حضور مدیران ارشد و فعالان بازار سرمایه کشورهای اندونزی، کره جنوبی، پاکستان و مجمع نهادهای پس از معاملات آسیا و اقیانوسیه (ACG) به میزبانی شرکت سپرده گذاری مرکزی با سخنرانی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، دکتر صالح آبادی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، دکتر محسنی معاون سازمان بورس و اوراق بهادار، حامد سلطانی‌نژاد مدیرعامل شرکت سمات، دکتر حسین محمدی مشاور مدیرعامل سمات، آصف شاه عضو هیئت مدیرۀ گروه نهادهای ثبت، تسویه و پایاپای آسیا و اقیانوسیه (ACG) و یونگ هو پارک مدیر خدمات سرمایه‌گذاری شرکت سپرده‌گذاری اوراق بهادار کره جنوبی در این همایش حضور به هم رساندند.

همچنین آنانتا ویوگو مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اندونزی، حسن فوزی مدیرعامل شرکت تسویه وجوه و تضمین اندونزی و ایجاز علی شاه مدیر بازاریابی و خدمات مشتریان شرکت سپرده‌گذاری مرکزی پاکستان نیز از دیگر سخنرانان این همایش هستند.

بررسی انواع، روشها، تجربیات و موانع اتصال بازارهای سرمایه با رویکرد پیوند از طریق CDSها از اهداف اصلی این همایش عنوان شده است.

در این نشست علمی، مهمانان عالیرتبه‌ای از بازارهای سرمایه جهان به میزبانی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گردهم آمدند تااز تجربیات یکدیگر بهره مند شوند.

منبع:
پايگاه اطلاع رساني بازار سرمايه - سنا
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط:
#3
رییس سازمان بورس خبر داد:
بازدهی 55 درصدی بورس ایران در میان دومینوی جهانی سقوط .

نخستین همایش بین‌المللی پیوند بازارهای سرمایه با سخنرانی ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، نخستین همایش بین المللی "پیوند بازارهای سرمایه" امروز با حضور مدیران ارشد و فعالان بازار سرمایه کشورهای اندونزی، کره جنوبی، پاکستان و مجمع نهادهای پس از معاملات آسیا و اقیانوسیه (ACG) به میزبانی شرکت سپرده گذاری مرکزی با سخنرانی دکتر صالح‌آبادی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز شد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان نخستین سخنران این همایش در ابتدا با خوش آمدگویی به میهمانان از پیشرفت های علمی کشور سخن به میان آورد و افزود: همایش پیوند بازارهای سرمایه امروز در کشوری برگزار می‌شود که با سرعتی پرشتاب به‌سمت فتح قله‌های علمی جهان پیش می‌رود و سال 2012 طبق گزارش مراجع علمی بین‌المللی، به رتبه شانزدهم جهان در تولید علم رسید.

دانش مدیریت مالی و بازار سرمایه ایران نیز از این پیشرفتها بی‌بهره نبوده است و همپای دانش های بنیادین و فناوری‌های روز، مدیران و دانشوران صنعت سرمایه ایران نیز به رشد و شکوفایی رسیده‌اند و روزبه‌روز از حیث سخت‌افزارها و نرم‌افزارهای مورد نیازشان خودکفاتر شده‌اند.

وی در ادامه با تأکید بر رشد روزافزون بازار سرمایه کشور اذعان داشت: دست یافتن بازار سرمایه ایران به بازدهی بالا و کم‌نظیر 55درصدی در سال 2012، و مصون ماندن از دومینوی سقوط یا ضعف بازارهای مالی در سال های قبل از آن، از نشانه‌های این پیشرفت است.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به تولد چهارمین بورس در چرخه اقتصادی کشور خاطر نشان کرد: بازار سرمایه ایران پیش از این، حضور موفق سه بورس را تجربه کرده بود، بورس اوراق بهادار، فرابورس و بورس کالا و در ماه هایی که گذشت، چهارمین بورس ایران نیز متولد شد و بورس انرژی ایران با بنیانی کاملا ایرانی قدم به عرصه گذاشت و نخستین بار معامله برق و دیگر حامل های انرژی در آن آغاز شد که علاوه بر برق، زغال‌سنگ، قطران و کک، بورس انرژی به‌زودی شاهد معامله اوراق سلف نفتی و در آینده‌ای دورتر معاملات نفت خواهد بود.

وی در خصوص ابزارهای متنوع معاملاتی در بازار سرمایه ایران اظهار داشت: بازارهای مالی ایران که از حدود دو دهه پیش انتشار اوراق مشارکت را تجربه کرده بود، امروزه سایر ابزارهای مالی نوین اسلامی نظیر اوراق اجاره و مرابحه را نیز به ابزارهای تأمین مالی خود افزوده است.

سخنگوی سازمان بورس در حضور میهمانان کشورهای اندونزی و کره جنوبی در خصوص موفقیت های پیاپی سازمان بورس در خصوص ارتقاء فرهنگ سهامداری و رشد سواد مالی در میان مردم با اشاره به ورود تالار مجازی و همه گیر شدن آن سخن به میان آورده و اظهار داشت: معرفی تالار مجازی بورس ایران (Irvex) نیز از اتفاقات خوب بازار سرمایه ایران در سالهای اخیر است. تالار مجازی بورس ایران با طراحی بسیار پیشرفته و کم‌نظیر، روشی بی‌خطر و بی‌هزینه برای آزمون و خطا در سرمایه‌گذاری است؛ روشی مناسب برای آزمودن و فرا گرفتن در بازار سرمایه کشوری که با وجود شش و نیم میلیون سهامدار، هنوز نیازمند خطرپذیری افراد جدید و ورودشان به این عرصه است.

وی با اشاره به هفتمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه خاطر نشان کرد: این روزها نمایشگاه “Finex 2013” یکی از بزرگترین و باشکوه ترین نمایشگاه های صنعت مالی در جهان، در فضایی بالغ بر 32 هزار مترمربع و با حضور حدود 300 شرکت داخلی و خارجی در تهران در حال برگزاری است و استقبال از این نمایشگاه، خود گویای پیشرفت روبه‌رشد صنعت مالی و عطش بخشهای علمی و صنعتی ایران به استفاده از منابع مالی است.

علی صالح آبادی در ادامه سخنان خود با تأکید بر همکاری کشورهای دوست و همسایه و تعاملات علمی و تخصصی آنها با یکدیگر، این همایش را گامی به سوی جهانی شدن دانسته و اعلام داشت: ما امروز اینجا جمع شده‌ایم تا دانش و تجربه و فکر خود را برای تحقق چنین هدفی به اشتراک بگذاریم؛ برای رسیدن به روزی که ملت های ما هرچه دارند، برای رفاه و پیشرفت «همه» به میدان بیاورند؛ برای رسیدن به روزی که سرمایه یک ایرانی، بتواند با تلاش یک کارگر در پاکستان، مدیریت یک اندونزیایی و تخصص یک تکنسین در کره جنوبی یا بالعکس گره بخورد و منافع هر چهار نفر را تأمین کند؛ برای رسیدن به روزی که هیچ سرمایه و استعدادی در هیچ گوشه‌ای از کره خاکی معطل نماند و همواره بتوان پازل یک فعالیت اقتصادی را از چهارگوشه زمین گردهم آورد و تکمیل کرد.

سخنگوی سازمان بورس در پایان با تشکر از حضور میهمانان در این همایش، اتصال CSD ها را یکی از مطمئن ترین راه ها برای پیوند میان بازارهای سرمایه عنوان کرده و بیان داشت: همایش "پیوند بازارهای سرمایه" گامی هرچند کوتاه اما مهم، در مسیر گرد آوردن "سرمایه‌های مشترک، برای رسیدن به سود مشترک" است. دانشوران مدیریت مالی این روزها دریافته‌اند که بهترین و کم‌هزینه‌ترین راه این پیوند، اتصال CDSهاست.

بر اساس این گزارش، بعد از سخنان رییس سازمان بورس، دکتر محسنی معاون سازمان بورس و اوراق بهادار، حامد سلطانی‌نژاد مدیرعامل شرکت سمات، دکتر حسین محمدی مشاور مدیرعامل سمات، آصف شاه عضو هیئت مدیرۀ گروه نهادهای ثبت، تسویه و پایاپای آسیا و اقیانوسیه (ACG) و یونگ هو پارک مدیر خدمات سرمایه‌گذاری شرکت سپرده‌گذاری اوراق بهادار کره جنوبی مقاله ارائه خواهند کرد.

همچنین آنانتا ویوگو مدیرعامل شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اندونزی، حسن فوزی مدیرعامل شرکت تسویه وجوه و تضمین اندونزی و ایجاز علی شاه مدیر بازاریابی و خدمات مشتریان شرکت سپرده‌گذاری مرکزی پاکستان سخنرانان این همایش خواهند بود.

منبع:
پايگاه اطلاع رساني بازار سرمايه - سنا

" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط:


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۱: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۱ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۱:۲۱ ب.ظ