Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع کنکور ارشد
سلام

بهترین منبـع حسابداری مالی وریاضی برای ارشد چه منبـع یاکتابی است؟

وخیلی ممنون میشم راهنماییم کنید چطوری برای ارشدبخونم تاموفق بشم.

*هوا بس ناجوانمردانه سرد است*
پاسخ
سپاس شده توسط:
باسلام.بستگی به زمان و سطح علمی شما داره.

مالی = بهترین کتاب کماکان 2جلد دکتر نوروش هستش

ریاضی = درصورتی که پایه علمی قوی داشته باشید کتاب هادی رنجبران درغیراینصورت کتاب محمودیان بهترین گزینه ست.

همزمان تمامی کتابها را با هم مطالعه کنید و پس از پایان هر فصل که مطالعه می فرمایید تست مربوط به همان فصل را حتما بزنید تا به طور کامل مسلط به موضوع شوبد
بهای استفاده از این مطلب 12صلوات واسه ظهور آقا امام زمان می باشد...البته اگه تمایل داشتید.
پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI ، sepideh
باسلام
دوست عزیز ریاضی به نظر من از هرجهت کتاب رنجبران بهتره چون هم توضیح بیشتری داده وهم روانتر گفته اما کتاب محمودیان بیشتر تست گفته تا توضیح مطلب وبه نظرم برای بعد مطالعه کتاب رنجبران بهترین گزینه برای تست ومروره چون تستهای بیشتر رشته ها حتی اقتصاد روهم داره

همون طور که جناب آقای خشنود گفتن مالی بهترین منـبع دوجلد نوروش هست البته چون جدیداً بیشتر مفهومی شده باید استاندارد ها روخوب یاد بگیری وبتونی درحل مسائل بکارببری ،درکنار این دوجلد باید استانداردهای حسابداری رو مطالعه کنی چون دراین کتاب فقط بعضی از اونها گفته شده اونم نه بطور کامل
یاحق
الهی نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم
نه تو آنی که گدارا ننوازی به نگاهی
در اگر باز نگردد نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم چوگدابرسر راهی
پاسخ
سپاس شده توسط: sepideh
برای کارشناسی ارشد کامپیوتر چی باید خوند. من کارشناسی رو تو خارج از ایران خوندم اصلا با منابع اشنایی ندارم تو یک سایت راهنمایی کارشناسی ارشد خوندم ولی سر در نیاوردم
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۰۴ مرداد ۱۳۹۲، ۰۸:۲۴ ب.ظ)koonkori نوشته: برای کارشناسی ارشد کامپیوتر چی باید خوند. من کارشناسی رو تو خارج از ایران خوندم اصلا با منابع اشنایی ندارم تو یک سایت راهنمایی کارشناسی ارشد خوندم ولی سر در نیاوردم

سلام دوست گرامی به سایت خودتون خوش اومدین
من رشته ام کامپیوتر نیست اما از یکی از دوستان که مشاور هست سوال کردم ایشون گفتن برای نرم افزار وکامپیوتر ماهان و پارسه خوبه و ریاضی هم دکتر نیکوکار
بببخشید من نتونستم به خاطرعجله ای که داشتم سایتی رو که قرار دادین ببینم اما اگه سوالی داشتین تا جایی که بتونم کمکتون میکنم
شادباشیدوسلامت
یا علی
الهی نه من آنم که زفیض نگهت چشم بپوشم
نه تو آنی که گدارا ننوازی به نگاهی
در اگر باز نگردد نروم باز به جایی
پشت دیوار نشینم چوگدابرسر راهی
پاسخ
سپاس شده توسط:
باسلام
ميدونم جوابمو دير دادم ولي واسه رياضي كسايي كه مثل من زياد وارد نيستن كتاب رياضي صدقياني واقعا خوب بود تو كنكور به دردم خورد واسه مالي هم دوكتاب نوروش و نشريه160سازمان حسابرسي كافيه
بهترين روش خوندن هم خوندن متن و سپس تست كاركردن است و در آخر يادداشت كردن نكات ريز ومرور آنهاست
موفق باشيد
پاسخ
سپاس شده توسط:
باسلام خدمت همه دوستان،در مورد مدرسان شریف به عنوان منابع ارشد حسابداری ی سری اطلاعات میخواستم اینکه کتاباش و  آزمون هاش چطوره ؟(لطفا اگر از این منالع استفاده کردین کامل توضیح دهید) با تشکر
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۱۲ تير ۱۳۹۳، ۰۲:۱۱ ب.ظ)'ali123456' نوشته: باسلام خدمت همه دوستان،در مورد مدرسان شریف به عنوان منابع ارشد حسابداری ی سری اطلاعات میخواستم اینکه کتاباش و  آزمون هاش چطوره ؟(لطفا اگر از این منالع استفاده کردین کامل توضیح دهید) با تشکر

باسلام
دوست عزيزمن از جزواتش استفاده كردم صنعتيش خيلي خوب توضيح داده 

پاسخ
سپاس شده توسط: Masoud_MI ، ali123456

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۱: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۱ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱، ۱۲:۴۹ ق.ظ