Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدیا پلیر
باسلام ووقت بخیر
متاسفانه بعد از نصب نرم افزاری ،متوجه شدم که صدای برنامه نرم افزاری بسیار ضعیف است. با توجه به اینکه موسیقی و آهنگ های دیگر با کیفیت عالی پخش میشد اما این نرم افزار اینگونه نبود.برای امتحان از مدیا پلیر، فیلم هایی دانلود کردم که باز صدا کم بود .مدیا پلیر را مجدد دانلود کردم اما باز تغییری حاصل نشد؟ممنون خواهم شد اگر کسی از دوستان علت وراهکار رفع این موضوع را توضیح دهد.
پاسخ
سپاس شده توسط:
این مسیر رو دنبال کن : control panel بعد sound and audio device بعد تب audio بعد sound playback حالا روی volume کلیک کن ، از منو گزینه option رو بزن advanced control رو انتخاب کن ( که تیک دار میشه ) ، حالا یه گزینه advanced پائین سمت چپ پنجره ات ظاهر میشه ، رو advanced کلیک کن و تیک مربوط به گزینه یا گزینه ها رو بذار .

با احترام
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ۰۳:۰۱ ب.ظ)samira_d نوشته: control panle/sound and audio device/audio(tab)/sound playback/click kon roy volume/az menu gozine option ro bezan/advanced control ro entekhab kon(ke tik dar mishe)/hala ye gozine advanced paeen samte chap panjerat zaher mishe/click ro advanced va tik marbot be gozine ya gozine ha ro bezar

با کسب اجازه از مدیر سایت.... نمیشد فارسی تایپش کرد
با احترام
دوستی (سلام )تشکر
تا آپشن رفتم اما گزینه ادونس کنترلم غیر فعال بوده
وحال اوامرچیست؟
پاسخ
سپاس شده توسط:
خوب تو منوی آپشن گزینه ادونس کنترل نداری؟؟؟ نمیتونی روش کلیک کنی! یعنی غیرفعال!!!
روش کلیک کن تو همون پنجره گزینه ادونس رو سمت چپ پایین همون پنجره بهت نشون میده....

برو بهم بگو
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ۰۳:۲۴ ب.ظ)samira_d نوشته: خوب تو منوی آپشن گزینه ادونس کنترل نداری؟؟؟ نمیتونی روش کلیک کنی! یعنی غیرفعال!!!
روش کلیک کن تو همون پنجره گزینه ادونس رو سمت چپ پایین همون پنجره بهت نشون میده....

برو بهم بگو
عزیز تو منوی آپشن گزینه ادونس رو دارم اما غیر فعاله(یعنی مشکی نیست)یعنی نمیتونم روش کلیک کنم .(میتونم آ: Blush اما جواب نمیده)/گر متوجه نشدی مجدد توضیح بدم
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ۰۲:۴۶ ب.ظ)abay نوشته: باسلام ووقت بخیر
متاسفانه بعد از نصب نرم افزاری ،متوجه شدم که صدای برنامه نرم افزاری بسیار ضعیف است. با توجه به اینکه موسیقی و آهنگ های دیگر با کیفیت عالی پخش میشد اما این نرم افزار اینگونه نبود.برای امتحان از مدیا پلیر، فیلم هایی دانلود کردم که باز صدا کم بود .مدیا پلیر را مجدد دانلود کردم اما باز تغییری حاصل نشد؟ممنون خواهم شد اگر کسی از دوستان علت وراهکار رفع این موضوع را توضیح دهد.
با عرض سلام

سرکار خانم سمیرا گرامی امیدوارم دخالت بنده رو ببخشید ، سرکار خانم زهری میشه لطفا یه بار دیگه توضیح بدید شاید بتونم بهتون کمک کنم آخه من که متوجه نشدم .

با احترام ...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط:
سلام
خواخر جان روی همون ادونس کلیک کن....یه تیک کنارش ظاهر میشه .... بعد بیا به پنجره اصلی خودت یعنی همون پنجره ولوم ..سمت چپ پایین گزینه ادونس ظاهر میشه روش کلیک کن بازش کن هرچی توش داره تیک دارش کن
(توجه: ویندوز من اکس پی هست ) اگه مال شما سونه باید برم با سیستم شخصیم امتحان کنم
بهم بگو انقدرم گیج بازی در نیار ....Big Grin
دلم زیتون میخوادShyTongue
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ۰۳:۴۰ ب.ظ)Masoud_MI نوشته: با عرض سلام

سرکار خانم سمیرا گرامی امیدوارم دخالت بنده رو ببخشید ، سرکار خانم زهری میشه لطفا یه بار دیگه توضیح بدید شاید بتونم بهتون کمک کنم آخه من که متوجه نشدم .

با احترام ...
سلام
خواهش میکنم... اگه کمکی از دستتون بر میاد اتفاقا خوشحال هم میشیم
تو این سایت قرار هست همه اعضا مشارکت داشته باشن
خانم زهری توضیح بدید....
میدونید چیه آقای معدلی زبان ایشونو فقط من متوجه میشمBig Grin
اوه اوه
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ۰۳:۴۰ ب.ظ)samira_d نوشته: (توجه: ویندوز من اکس پی هست ) اگه مال شما سونه باید برم با سیستم شخصیم امتحان کنم
سلام دوست عزیز

جسارت بنده رو ببخشید اما این مورد که شما فرمودید ( advanced control ) در همین ویندوز xp هم غیر فعاله و فقط در صورتی فعال میشه که در پنجره Master Volume ما در قسمت Option ، زبانه Properties ، همه گزینه های تب Show the following volume controls رو فعال کرده باشیم ، در غیر اینصورت این گزینه فعال نخواهد بود .
در ضمن این مورد که شما فرمودید مربوط به فعال کردن پورتهای ورودی دیگر و همچنین فعال کردن صدای هدفن و یا میکروفن و ... است .

با احترام ...
" برای حمايـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبليغاتی سايت كليك نمائيد "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱، ۰۳:۴۰ ب.ظ)Masoud_MI نوشته: با عرض سلام

با احترام ...

بلی میشود/ (دوستان به نحوه سوال پرسیدنم آگاهندShy)
مجموعه نرم افزاری که شامل چند سی دی ودی وی دی میباشد را میبایست در سیستم نصب کنم تا اجرا بشود.حال که نصب کردم وکامل اجرا شد در شنیدن صدای برنامه دچار مشکل هستم .با مسئول فنی نرم افزار که صحبت کردم توافق داشتیم که مدیا پلیر رامجدد نصب کنم .واما مشکلم حل نشد
باز اگر نامفهوم توضیح دادم به زبان دیگری بگویم
پاسخ
سپاس شده توسط:

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
تالانت - آموزش حسابداری تبلیغ متنی شما در اینجا کتاب حسابداری تسعیر ارز
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۴۰۳: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۴۰۳ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۰۶ مرداد ۱۴۰۳، ۰۴:۰۱ ق.ظ