Redirect اطلاعات بيشترads تبليغات
تبليغات

تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم لرن

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امکان search
با سلام
قبل از اینکه درخواست خود را مطرح کنم لازم می بینم از مدیریت محترم سایت و همه کسانی که در راه اندازی و ارتقاء امکانات سایت تلاش می کنند سپاسگذاری داشته باشم.Smile
و اما درخواست
آیا مقدور است امکان search در سایت تعریف شود.
تا از طرح پرسش های تکراری توسط کاربران جلوگیری شود و بتوان قبل از طرح سوال با نمونه های سوال و پاسخ های دوستان در زمینه مورد نظر آگاهی یافت.
با تشکر فراوان
با احترام
ستاره
«خـواستن ، تـوانستن است»
پاسخ
سپاس شده توسط: sepideh
با سلام خدمت شما، قابلیت جستجو در گوشه بالا سمت چپ انجمن موجود هست.

آیا منظورتون همین قابلیت هست یا چیزی فراتر از این ؟؟

ممنون از شما...
پاسخ
سپاس شده توسط: sepideh ، ستاره ، Masoud_MI
سلام عرض ادب
فکرمیکنم منظور ستاره جون جستجوگوگل باشد(برخی سایتها جستجوی مطالب در گوگل بازمیکنه)

موفق باشید.

*هوا بس ناجوانمردانه سرد است*
پاسخ
سپاس شده توسط: ستاره
ضمن سلام و عرض ادب

سرکار خانم ستاره گرامی ، آیا منظور شما همین جستجوی مطالب در گوگل می باشد ؟

چرا که امکان Search همین سایت باعث می شود که کاربران سوالات تکراری مطرح نکنند ، و اینکه آن سوال در سایت های مشابه مطرح شده باشد ؛ آیا ایرادی دارد که اینجا هم مطرح شود ؟

با احترام ...
" برای حمایـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت كلیك نمائید "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: Milad
باسلام
متاسفانه یابنده از نحوه استفاده از گزینه جستجو اطلاع ندارم ویا اینكه این گزینه به درستی عمل نمی كند.اگر دوستان مطلع ، چگونگی استفاده این گزینه را توضیح دهند ممنون خواهم شد.
مثال :مطمئن بودم كه راجع به سرقلی منفی یكی از دوستان سوالی را در سایت مطرح كرده بودند.اما نمیدونستم كه در كدام قسمت سایت طرح شده بود،از گزینه جستجو هم در بخش حسابداری وهم در صفحه نخست تالار استفاده كردم و واژه سرقفلی منفی را نوشتم اما به من پاسخی داده نشد.
پس از  گشتن شخصی متوجه شدم كه سرقفلی منفی یكی از تاپیك های  قسمت حسابداری مالی هست.
بااحترام
كفشِ كودك را دریا برد، او روی ساحل نوشت: دریای دزد
آنطرف مَرد كه صید خوبی داشت، روی ساحل نوشت: دریای سخاوتمند

موج دریا آرام گفت: ازقضاوت دیگران نهراس، اگر میخواهی دریا باشی
پاسخ
سپاس شده توسط:
(۲۵ فروردین ۱۳۹۳، ۱۲:۵۸ ب.ظ)'marzieh' نوشته: باسلام
متاسفانه یابنده از نحوه استفاده از گزینه جستجو اطلاع ندارم ویا اینكه این گزینه به درستی عمل نمی كند.اگر دوستان مطلع ، چگونگی استفاده این گزینه را توضیح دهند ممنون خواهم شد.
مثال :مطمئن بودم كه راجع به سرقلی منفی یكی از دوستان سوالی را در سایت مطرح كرده بودند.اما نمیدونستم كه در كدام قسمت سایت طرح شده بود،از گزینه جستجو هم در بخش حسابداری وهم در صفحه نخست تالار استفاده كردم و واژه سرقفلی منفی را نوشتم اما به من پاسخی داده نشد.
پس از  گشتن شخصی متوجه شدم كه سرقفلی منفی یكی از تاپیك های  قسمت حسابداری مالی هست.
بااحترام

سلام سركار خانم مرضیه گرامی

گزینه "جستجو" ی سایت كاملا صحیح عمل می كند.
این مشكلات ناشی از كاراكترهای متفاوت می باشد كه در كادر جستجوی موجود در هدر سایت بروز پیدا می كند. اگر شما از گزینه جستجوی پیشرفته سایت استفاده كنید همیشه به نتیجه خواهید رسید.
برای مثال اگر شما دو عبارت "سرقفلی منفی" و "سرقفلی منفی" را جستجو كنید به دو نتیجه متفاوت خواهید رسید (به دلیل حرف "ی" كه در عبارت اول عربی و در عبارت دوم فارسی است).

با احترام...
" برای حمایـت از ما، لطفاً بر روی بنرهای تبلیغاتی سایت كلیك نمائید "

" اگر کسی خوبیهای تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن... "
" ای کاش یاد بگیریم، برای خالی کردن خودمان؛ کسی را لبریز نکنیم... "
" تنها « زمان » است كه دوست داشتن را ثابت می كند، نه « زبان »... "
پاسخ
سپاس شده توسط: marzieh ، Milad

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

"تبلیغات متنی"
"درباره‌ی ما"
"امکانات وبسايت"
نرم افزار حسابداری آرین سیستم تبلیغ متنی شما در اینجا
وبسایت فروم‌لرن در واپسین روزهای اسفند ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و کلیه خدمات ارائه شده در این انجمن کاملاً رایگان می‌باشد. هدف ما کمک به پیشرفت حرفه حسابداری بوده و امیدواریم که بتوانیم با یاری خداوند متعال، همکاری اعضاء عزیز و سرمایه‌های گرانقدرمان؛ گام مؤثری جهت نیل به هدف خود برداریم.

©۱۳۹۶: تمامی حقوق برای تالار گفتگوی تخصصی حسابداری فروم‌لرن محفوظ می‌باشد.

تــرجمـه شده توسط: Www.My-BB.Ir و iora.ir
قدرت گرفته از: MyBB, © ۲۰۰۲-۱۳۹۶ MyBB Group.
طراحی توسط: My-BB.Ir & Masoud_MI

زمان کنونی: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۷:۵۶ ب.ظ